Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Tablety, Telefony-Firefox OS – szybsze i łatwiejsze przeglądanie i odtwarzanie wideo dzięki ulepszeniom w kartach

Firefox OS – szybsze i łatwiejsze przeglądanie i odtwarzanie wideo dzięki ulepszeniom w kartach

Mozilla nie tak dawno wprowadziła do Firefox Accounts ulepszenia, aby poprawić doświadczenia użytkowników podczas przeglądania. Zawierają one personalizację konta oraz synchronizowanie haseł, zakładek i innych danych pomiędzy komputerem a urządzeniami mobilnymi. Teraz ułatwia bezpośredni dostęp do zsynchronizowanych kart na wersji desktopowej.

Kiedy zalogujecie się do Firefox Accounts, w bocznym panelu zobaczycie wszystkie karty otwarte na innych komputerach czy urządzeniach mobilnych. Możecie w nim także szybciej i łatwiej wyszukać konkretnych kart.

Jeżeli macie mocny, kilkuprocesorowy komputer, zmiany wprowadzone teraz w Firefoksie poprawią jakość filmików oglądanych na YouTube. Zużyjecie też mniej transferu i poprawicie żywotność baterii swojego laptopa. A jeśli używacie Androida, zauważycie, że Mozilla usunęła ikony, które pokazują się na pasku URL. To, zdaniem producenta chroni przed niepożądanymi stronami, które kopiując obrazki z legalnych stron starają się przekonać Was, że strona jest bezpieczna i wyłudzić wrażliwe dane.

Ostatnią zmianą wprowadzoną w Firefoksie na Androida jest funkcja, która pozwala na pokazanie lub ukrycie czcionek webowych. Może to pomóc zredukować ilość danych przy przeglądaniu.

źródło: Mozilla

KanAutor |2016-06-14T09:24:37+02:0014 czerwca 2016 09:24|Kategorie: Android, Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Tablety, Telefony|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.