Jesteś tutaj:-, Apple, Gadżety, Inne, Internet, Newsy-Air Button – fizyczny przycisk naklejany na smartfon (wideo)

Air Button – fizyczny przycisk naklejany na smartfon (wideo)

W serwisie Kickstarter trwa właśnie zbiórka pieniędzy na drobiazg kryjący się pod nazwą Air Button. Jeśli ich wam brakuje fizycznych przycisków, to ten gadżet Was może zainteresuje.


To coś dla tych, którzy nie mogą odżałować trendu obowiązującego w urządzeniach mobilnych – polegającego na zastępowaniu fizycznych przycisków wirtualnymi na ekranie. Sporo modeli ma już jedynie przycisk regulacji głośności i zasilania, a są tacy, którzy chcieliby na własną rękę przywrócić inne.


Air Button współpracuje ze smartfonami z Androidem i modułem NFC. Może składać się z jednego lub dwóch przycisków. Przykleja się go do obudowy i można samemu zdefiniować, za jakie funkcje będą owe przyciski odpowiadać. Służy do tego darmowa aplikacja, którą należy pobrać na telefon.


Poprzez naciśnięcie przycisku można np. odebrać lub odrzucić połączenie, włączyć aplikację muzyczną, uruchomić aparat, przeglądarkę internetową.


Cena pojedynczego przycisku wyniesie 15, a podwójnego – 19 dolarów. Air Button ma trafić do sprzedaży już w grudniu tego roku. Muszą tylko zostać zebrane pieniądze na jego produkcję, a pomysłodawcom potrzebna suma 15 tys. dolarów. Szanse są duże, bo przed nimi jeszcze niecały miesiąc zbiórki.

źródło: T-Mobile Trendy

KanAutor |2015-10-29T15:51:00+02:0029 października 2015 15:51|Kategorie: Android, Apple, Gadżety, Inne, Internet, Newsy|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Anna 30 października 2015 w 12:30 - Odpowiedz

    Najlepiej to sobie przykleić przycisk z wyleczeniem z głupoty , tych co takie kupują i montują…..opamiętajcie się ludzie !!!

  2. hermi 7 listopada 2015 w 01:48 - Odpowiedz

    fajny pomysł, jak na razie fizycznym przyciskiem można połączenia odebrac tylko u Samsunga,… dlaczego inni producenci mają nam narzucać dotykowe odbieranie skoro przycisk byłby wygodniejszy? Fajna sprawa, ciekawe tylko ile będzie to zżerać baterii..

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.