Jesteś tutaj:-, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony-Już wkrótce nowości w Android Wear. Jakie?

Już wkrótce nowości w Android Wear. Jakie?

Niebawem będziemy mogli kupić kolejną generację zegarka Pebble, a do zegarkowej gry wkracza również Apple, dlatego Google nie zamierza siedzieć z założonymi rękami jeśli chodzi o Android Wear. Już wkrótce możemy spodziewać się kilku aktualizacji systemu, które wprowadzą nowe funkcje.

Android Wear
Android Wear

Spośród aktualizacji, które otrzyma Android Wear, najciekawsza wydaje się ta, która wniesie obsługę Wi-Fi. Zegarek wyposażony w moduł Wi-Fi będzie mógł się łączyć z siecią w razie utraty sygnału Bluetooth. Będziemy mogli zatem dalej korzystać z Google Now oraz aplikacji, które korzystają z internetu.

Android Wear
Android Wear

Inną nowością będzie obsługa gestu potrząśnięcia dłonią w celu przewinięcia karty Google Now lub wyłączenia powiadomienia. Nie trzeba będzie więcej przesuwać palcem po ekranie. Kolejna aktualizacja wprowadzi kilka poprawek w interfejsie użytkownika, które ułatwią dostęp do aplikacji na Android Wear, jednak nie wiemy o jakie usprawnienia dokładnie chodzi.

Aktualizacje Android Wear to z pewnością krok w dobrym kierunku, jednak rewolucyjnych funkcji, które skłoniłyby większą liczbę ludzi do zakupu smart-zegarka z tym systemem, wciąż brakuje.

Źródło: Android Authority

SewixAutor |2015-03-10T21:02:46+02:0010 marca 2015 21:02|Kategorie: Android, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. scor 11 marca 2015 w 06:30 - Odpowiedz

    To nie aplikacja zniechęcają. Główny problem to bateria. Nie wyobrażam sobie ładować zegarka co noc, nigdy teraz wymieniam baterie w moim Casio raz na pięć lat.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.