Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy-Kolporter rusza ze sprzedażą kodów do gier na telefony z Androidem

Kolporter rusza ze sprzedażą kodów do gier na telefony z Androidem

Kolporter wprowadził we wszystkich swoich salonikach prasowych i salonach Top-Press sprzedaż kodów do gier na telefony z systemem operacyjnym Android.

Nasz nowy produkt adresowany jest przede wszystkim do młodych klientów, gdyż to oni najchętniej korzystają z gier w mobilnych urządzeniach – mówi Anna Szwed z Biura Handlowego Kolportera. – Klient otrzymuje w saloniku wydruk, na którym oprócz kodu znajduje się również instrukcja, jak korzystać z doładowania. Następnie po połączeniu się przez telefon z internetem, wchodzi na stronę www.zabilon.pl (strona dostawcy kodów), wpisuje dziesięciocyfrowy kod i pobiera zakupioną przez siebie grę. W ten sposób uzyskuje do niej nielimitowany dostęp.

Przypomnijmy, że marcu br. w punktach handlowych sieci Kolportera – salonikach prasowych i salonach Top-Press – w ramach oferty „Spraw radość sobie i bliskim” wprowadzono sprzedaż doładowań do gier komputerowych na PC i konsol typu Xbox i Sony PlayStation.

W salonikach prasowych Kolportera od maja ub.r. dostępna jest też jednorazowa, elektroniczna karta płatnicza Paysafecard. Klient kupuje za gotówkę wydruk z kodem PIN, umożliwiającym bezpieczne dokonanie płatności online.

źródło: Kolporter

KanAutor |2014-09-17T17:26:21+02:0017 września 2014 17:26|Kategorie: Android, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. bea 17 września 2014 w 16:17 - Odpowiedz

    To się dzieciaki ucieszą

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.