Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie-Google w salonie: Chroemcast i Android TV (wideo)

Google w salonie: Chroemcast i Android TV (wideo)

Podczas dorocznej konferencji deweloperów Google poinformował, że Chromecast otrzymuje aktualizację, dzięki której będzie jeszcze bardziej wszechstronny i łatwiejszy w obsłudze z nowymi funkcjami takimi jak możliwość transmitowana przez innych do telewizora bez potrzeby bycia w tej samej sieci WiFi.

Chromecast
Chromecast

Zaprezentowany poprzedniego lata Chromecast, małe urządzenie, które pozwala transmitować online’owe wideo, muzykę i wszystko z sieci WWW na telewizor, to spersonalizowany ekran domowy z własnymi zdjęciami czy transmitowanie dokładnie tego co jest na ekranie tabletu czy smartfona na ekran TV. A teraz, do Chromecasta dołącza Play czy wideo z YouTube. Plus, dzięki temu, że to Android, będziecie mogli zagrać w ulubione gry opracowane na nowo dla ekranu TV i przy użyciu nowego kontrolera. Android TV, który podobnie jak Chromecast wspiera technologię Google Cast, będzie dostępny w całej gamie urządzeń producentów elektroniki konsumenckiej w dalszej części tego roku.

źródło: Google

KanAutor |2014-06-26T08:04:09+02:0026 czerwca 2014 08:04|Kategorie: Android, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.