Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Telefony-Nowe, odświeżone ikony w Androidzie 4.5

Nowe, odświeżone ikony w Androidzie 4.5

Konferencja Google I/O dla deweloperów za nieco ponad 2 miesiące, ale nigdy nie jest zbyt wcześnie, by zacząć snuć domysły na temat co gigant oprogramowania planuje pokazać. Pierwsze przecieki wskazują na nowe ikony w Androidzie.


Według dokumentów, które ujawnił serwis Android Police (a które rzekomo zostały potwierdzone przez strony partnerów Google) nadchodzą nowe ikony, zwiastujące większe zmiany w designie nowej wersji Androida prawdopodobnie oznaczonej numerkiem 4.5. Zgodnie z obecnymi trendami, grafiki wyglądają bardziej płasko a ich styl Google określiło jako Moonshine.


Wciąż czekamy na szczegóły dotyczące tego, co jeszcze może się zmienić, ale już możemy zobaczyć nowe ikony aplikacji: Muzyka, Książki, Filmy czy Gry Play a także Google+, Kalendarz, Osoby, Google Chrome, YouTube, Mapy, Gmail, Hangouts, Aparat i Sklep Play. Każda z ikon wydaje się bardziej odpowiadać tej, którą Google posługuje się w sieci.


Źródło: Engadget

SewixAutor |2014-04-15T22:19:03+02:0015 kwietnia 2014 22:19|Kategorie: Android, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.