Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Rozrywka-Flappy Bird powróci do App Store

Flappy Bird powróci do App Store

Twórca jednej z najbardziej wciągających gier ostatniego czasu ogłosił na Twitterze, że Flappy Bird powróci do sklepu App Store. Jest tylko jedno ale – jak sam twierdzi, stanie się to „nie wkrótce”.


Dong Nguyen, 28-letni deweloper, który stworzył Flappy Bird, w środę potwierdził na Twitterze, że zamierza ponownie wrzucić grę do sklepu z aplikacjami na iOS. Wcześniej Google Play, ponieważ wietnamczyk poczuł się ścigany przez prasę oraz zaniepokojony tym, co gra robi z ludźmi. W wywiadzie dla Rolling Stone wspominał ludzi, którzy wskutek grania podobno stracili pracę, matkę, która przestała rozmawiać ze swoimi dziećmi czy uczniów szkoły, który rozbijali swoje telefony.

W czasie braku gry, w sklepach z aplikacjami pojawiło się mnóstwo bardziej lub mniej udanych klonów Flappy Bird. Ci, którzy czekali na przywrócenie oryginału, będą pewnie zadowoleni, ale też nieco rozdrażnieni i zniecierpliwieni. Podczas gdy Nguyen potwierdził powrót gry, dowiedzieliśmy się także, że stanie się to „nie wkrótce”. Co to może oznaczać? Tego nie wie chyba nikt poza samym twórcą.

Źródło: Cnet

Źródło: CnetAutor |2014-03-20T00:30:52+01:0020 marca 2014 00:30|Kategorie: Android, Inne, Newsy, Rozrywka|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. drol 21 marca 2014 w 14:29 - Odpowiedz

    lol yhy
    trol

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.