Jesteś tutaj:-, Newsy, Samsung, Sprzęt, Telefony-Samsung Galaxy J opuszcza Japonię. Teraz kolej na Tajwan, a później Europę.

Samsung Galaxy J opuszcza Japonię. Teraz kolej na Tajwan, a później Europę.

Od jakiegoś czasu na japońskim rynku dostępny jest phabet Galaxy J. Wiele wskazuje na to, że zawita on również w innych krajach.


Urządzenie zostało zauważone na tajwańskiej liście łączności. Oznacz to, że Samsung zamierza wprowadzić je na tamtejszy rynek.

Plotki mówią, że po Azji ma przyjść kojej na nasz kontynent. Ponoć już na początku przyszłego roku zobaczymy go na naszych półkach sklepowych. Oczywiście słowa „naszych” użyłem tutaj w kontekście europy, ponieważ nie wiadomo czy producent zamierza wprowadzić ten phablet na polski rynek.

Samsung Galaxy J wyposażony został w czterordzeniowy układ Snapdragon 800 2.3 GHz, 3 GB pamięci operacyjnej oraz 5-calowy wyświetlacz Super AMOLED.

Źródło:PhoneArena

Marcin KuszAutor |2013-11-18T14:49:32+01:0018 listopada 2013 14:49|Kategorie: Android, Newsy, Samsung, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. AdamRbk 27 listopada 2013 w 11:50 - Odpowiedz

    to jest dopiero telefon widziałem go na filmie wszystkie samsungi razem wzięte niech się schowają bo przy nim są BEZNADZIEJNE !!!

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.