Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Internet, Internet mobilny, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Tablety, Telefony-Opera 18 dla Androida gotowa do pobrania

Opera 18 dla Androida gotowa do pobrania

Jeżeli korzystacie i lubicie Operę, warto ściągnąć wersję 18 przeglądarki internetowej dla Androida. Opera w tej wersji zwróciła szczególną uwagę na kwestię designu, czego efektem jest dzisiejsza premiera przeglądarki dedykowanej tabletom z Androidem.


Przy tworzeniu Opery na tablety z Androidem, programistom Opera Software przyświecała filozofia odrzucenia prostego skalowania interfejsu ze smartfonu lub pomniejszania interfejsu desktopowego. Zamiast tego skupili się na projektowaniu podporządkowanym wszystkim aspektom korzystania z tabletu.

Naszpikowaliśmy Operę na tablety z Androidem sporą dawką wiedzy – powiedział Johan Schön, wiceprezes odpowiedzialny za produkty mobilne w Opera Software. – Rozmiar i nastawienie użytkownika czyni z tabletu coś zupełnie odmiennego od jego kuzyna – smartfonu – i powinniśmy to szanować. Tworząc Operę na Androida spędziliśmy niezliczone godziny na projektowaniu i dostrajaniu rozmieszczenia najdrobniejszych elementów, po to, by uzyskać najlepszą interakcję na tabletach.

Przed implementacją każdy detal interfejsu jest drobiazgowo zaplanowany, przemyślany i jeszcze raz przemyślany. Dostęp do najczęściej używanych funkcji, takich jak przyciski „wstecz” i „dalej” jest wygodnie ulokowany tam, gdzie na tablecie odpoczywają palce – dodaje.

Opera na Androida dziedziczy po innych przeglądarkach Opery ten sam nacisk na funkcje i jakość przeglądania. Dzięki Operze 18 tablety z Androidem dostają pełny wymiar funkcjonalności:

  – Funkcja Odkrywaj to jedno miejsce dla twoich newsów, informacji sportowych i innych interesujących artykułów. Przesuń palcem z prawej do lewej na ekranie startowym, by dostać się do osobistego panelu, grupującego newsy z danego kraju. Interesuje cię tylko gotowanie i auta? Nic prostszego niż dostosować kanał informacji do zainteresowań. Nie potrzeba dodatkowego surfowania.

  – Tryb Off-Road pomaga dostać się do sieci w trudnych warunkach, takich jak Wi-Fi w zatłoczonej kawiarni. Tryb Off-Road kompresuje dane, by zminimalizować ich transfer potrzebny do surfowania.

  – Szybkie wybieranie, innowacja Opery to doskonały towarzysz każdego tabletu. Duże, kwadratowe miniatury umożliwiają łatwe dodawanie i organizowanie ulubionych stron.

Opera dla Androida to produkt z linii przeglądarek Opery, która obejmuje także dopieszczone przeglądarki Opera na Mac, Windows i Android, Operę Mini na praktycznie każdy telefon oraz minimalistyczny Coast by Opera dla iPada.

Pobierz Operę 18 dla Androida na swój smartfon z Google Play lub na m.opera.com.

źródło: Opera Software

Kan

Autor |2013-11-20T09:30:00+01:0020 listopada 2013 09:30|Kategorie: Android, Aplikacje, Internet, Internet mobilny, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Tablety, Telefony|Tagi: , , , |7 komentarzy

7 komentarzy

 1. arekrot 20 listopada 2013 w 09:53 - Odpowiedz

  Ale w dalszym ciągu jest brak ustawienia aby domyślnym trybem otwierania był tryb stacjonarny szczególnie ważne na tabletach. Niestety przez brak tej funkcji opera jest tylko dla mni przeglądarka zapasową.

 2. Olekx 20 listopada 2013 w 16:56 - Odpowiedz

  Ja nadal pozostanę przy przeglądarce „Opera Mobile”, która na aktualną chwila jest jedną z lepszych przeglądarek, które pozwalają w pełni przeglądać strony. Zainstalowałem w celu sprawdzenia tej przeglądarki – dla mnie to już nie to samo. Czasami chwilę trzeba poczekać, by wpisać tekst itp. To już nie to, czego oczekuję od przeglądarki.

 3. yann 20 listopada 2013 w 17:23 - Odpowiedz

  W końcu normalny wygląd, SUPER

 4. polk 20 listopada 2013 w 22:01 - Odpowiedz

  Fajny jest tryb off-road, który można włączać i wyłączać, oraz super agregat newsów w funkcji odkrywaj. Przydałaby się możliwość włączania funkcji desktopowej, oraz instalacja wtyczek.

 5. AdamRbk 27 listopada 2013 w 09:29 - Odpowiedz

  korzystam i jest ładna intuicyjna lepsza od poprzedniczek

  • itm365 28 listopada 2013 w 20:16 - Odpowiedz

   idą do przodu, to ważne, ale to głównie dlatego ze jest jedną z najczęśniej wybieranych przeglądarek

 6. itm365 28 listopada 2013 w 20:09 - Odpowiedz

  ja cały czas czekam na wersję na WP8 ale akurat IE10 też daje radę 😉

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile