Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Telefony-Sharp AQUOS SH-01D trafi na rynek japoński

Sharp AQUOS SH-01D trafi na rynek japoński

Sharp nie zdobył takiej popularności na rynku smartfonów, jak np.: LG, ale wypuszcza nowe modele, które maja dużą przekątna, dużą matrycę, wysoką rozdzielczość i oferują 3D Glasses Free.


Do prezentowanego niedawno przez Kana modelu AQUOS SH-8298U Sharp Aquos SH8298U z technologią stereoskopową dołączył model AQUOS SH-01D posiadający 4.5 calowy wyświetlacz, który wyświetla obraz w rozdzielczości HD 720p (1280*720) i 3D w technologii Parallax Barier.

Parallax Barier to technologia bazująca na zjawisku paralaksy, czyli:”efektu niezgodności różnych obrazów tego samego obiektu obserwowanych z różnych kierunków. W szczególności paralaksa odnosi się do jednoczesnego obserwowania obiektów leżących w różnych odległościach od obserwatora lub urządzenia obserwującego, a objawia się tym, że obiekty te na obu obrazach są oddalone od siebie o odmienną odległość kątową lub też nachodzą na siebie na tych obrazach w odmiennym stopniu.”

Poza tym na pokładzie znajdziemy aparat o rozdzielczości 12MPix z optyczną stabilizacją obrazu, Androida 2.3 Gingerbread, dwu-rdzeniowy procesor OMAP4430 taktowany 1GHz, technologię Eco zwiększającą czas pracy na jednym cyklu baterii. Mówi się, że będzie wodoszczelny.

Są chętni?

Źródło: smartphoneenvy.com, wikipedia(paralaksa)

JarKenAutor |2011-11-28T15:43:36+02:0028 listopada 2011 15:43|Kategorie: Android, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.