Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Telefony, Voip-Analogowe telefony Alcatel na wyposażeniu hoteli

Analogowe telefony Alcatel na wyposażeniu hoteli

Świat telekomunikacji zmierza w kierunku All-IP, całkowitego przejścia z tradycyjnej telefonii na rozmowy i usługi głosowe oparte na protokole IP. Nie znaczy to jednak, że telefony analogowe stały się przeżytkiem. Są takie branże, jak na przykład branża hotelarska, w których przewodowy telefon analogowy jest optymalnym rozwiązaniem w wewnętrznej komunikacji głosowej.

Alcatel Temporis 180
Alcatel Temporis 180

Marka Alcatel-Business słynie z komplementarności portfolio, dlatego dla tych, którzy wciąż opierają swój biznes na linii analogowej przygotowała aż pięć przewodowych modeli z rodziny TEMPORIS. Każdy z nich będzie optymalnym wyborem na przykład dla właścicieli hoteli, którzy potrzebują zapewnić swoim gościom łączność między recepcją, a każdym z licznych pokoi.

Alcatel Temporis 580
Alcatel Temporis 580

W ofercie eleganckich analogowych telefonów od Alcatel-Business znajdują się zarówno kompaktowe i ekonomiczne aparaty, jak i rozbudowane modele z wyświetlaczem i dedykowanymi klawiszami szybkiego wybierania, pozwalającymi na łatwy dostęp do wszystkich usług hotelowych. Gotowość do użycia z istniejącą infrastrukturą, sprawia że telefony TEMPORIS są proste w instalacji i wdrożeniu. Wszystkie modele są przystosowane zarówno do postawienia na biurku jak i do montażu na ścianie.

źródło: KONTEL

KanAutor |2016-06-02T09:54:06+02:002 czerwca 2016 09:54|Kategorie: Alcatel, Newsy, Sprzęt, Telefony, Voip|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.