Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek-KOMSA Systems Polska dystrybutorem rozwiązań ALE

KOMSA Systems Polska dystrybutorem rozwiązań ALE

KOMSA Systems wchodzi na polski rynek nawiązując ścisłą współpracę z ALE w zakresie rozwiązań sieciowych Alcatel-Lucent Enterprise, obejmujących m.in. technologie Unified Access oraz Intelligent Fabric. Jest to następny krok w ekspansji firmy i konsekwencja sukcesu osiągniętego w podobnym modelu na rynku niemieckim.

Współpraca z firmą KOMSA Systems to kolejny przejaw realizacji strategii wzrostu ALE – m.in. poprzez poszerzenie kanału partnerskiego. Celem jest także utrzymanie wzrostu przychodu z rozwiązań sieciowych, który w ciągu ostatnich lat wynosił kilkadziesiąt procent w stosunku rocznym.

KOMSA Sytems, jako dystrybutor rozwiązań Alcatel-Lucent Enterprise w Polsce, skieruje swoją ofertę współpracy do firm integratorskich oraz VAR-ów, którzy realizują projekty w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. W maju br. KOMSA Systems zorganizuje serię Roadshow w kilku polskich miastach, aby zaprezentować jej szczegóły.

Razem z naszymi partnerami biznesowymi jesteśmy w stanie lepiej odpowiedzieć na zmieniające się oczekiwania rynku w zakresie np. rodzajów wdrożeń (OPEX, CAPEX). Poszerzenie kanału partnerskiego pozwoli nam uzyskać jeszcze większą elastyczność biznesową i możliwość realizacji potrzeb konkretnych branż i segmentów rynku, na których się koncentrujemy – powiedział Michał Furman, Regional Director Eastern Europe w firmie ALE. – Cieszymy się z nawiązania współpracy w Polsce z firmą KOMSA Systems. Od kilku lat KOMSA Systems Germany z sukcesem dystrybuuje nasze rozwiązania w Niemczech, zdobywając m.in. tytuł „Global Distributor of the Year 2014” i osiągając w trakcie wieloletniej współpracy skumulowany roczny wskaźnik wzrostu na poziomie 14%. Wierzymy, że wspólne doświadczenia przełożą się na równie dobry wynik w Polsce.”

źródło: ALE

KanAutor |2016-03-16T14:22:49+01:0016 marca 2016 14:22|Kategorie: Alcatel, Newsy, Rynek|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.