Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Telefony, Voip-Alcatel Business – nowa marka na naszym rynku

Alcatel Business – nowa marka na naszym rynku

KONTEL, dystrybutor rozwiązań telekomunikacyjnych i IT, wprowadza na polski rynek nową markę Alcatel Business. Na ofertę na naszym rynku składać się będą innowacyjne, wysokiej jakości rozwiązania do komunikacji biznesowej.


Z radością mogę poinformować, iż właśnie sfinalizowaliśmy rozmowy z ALCATEL BUSINESS, dzięki czemu zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem rozwiązań tej marki w Polsce. Umowa na wyłączność to duży prestiż, zwłaszcza, że marka Alcatel Business cieszy się renomą zarówno w kanale operatorskim, jak i w retailu na całym świecie. Wysoka jakość urządzeń i niewygórowana cena to obok kompleksowego portfolio największe wyróżniki marki – podkreśla Andrzej Wiśniewski, Dyrektor ds. Rozwoju w firmie KONTEL.


Portfolio urządzeń wchodzących w skład oferty marki Alcatel Business jest bardzo szerokie, dlatego każda firma niezależnie od potrzeb w zakresie telekomunikacji znajdzie dla siebie dogodnie rozwiązanie. Podmioty korzystające z tradycyjnej łączności mogą zaopatrzyć się w telefony analogowe, zaś firmy opierające komunikację na protokole SIP mogą nabyć telefony IP zarówno przewodowe, jak i te działające w oparciu o bezprzewodową technologię IP DECT. W ofercie znajdują się zarówno modele podstawowe, bez wyświetlacza, z jednym kontem SIP, oraz zaawansowane, z wyświetlaczem, szybkim wybieraniem, funkcją BLF, 5 kontami SIP i wbudowaną bazą DECT. Nowością, jeśli chodzi o rozwiązania konferencyjne, są audio-konferencyjne telefony analogowe i IP z wbudowanym system bezprzewodowych dookólnych (360 stopni) mikrofonów DECT. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, otrzymujemy, w najbardziej zaawansowanym telefonie konferencyjnym, parę już wbudowanych mikrofonów (1 z przodu, 1z tyłu bazy telefonu) oraz 4 bezprzewodowe mikrofony DECT, które można wykorzystać do zwiększenia zasięgu zbierania głosu nawet w dużych salach konferencyjnych.


Oferta Alcatel Business jest już dostępna u oficjalnego dystrybutora – w firmie KONTEL.

KanAutor |2016-02-08T11:22:30+02:008 lutego 2016 11:22|Kategorie: Alcatel, Inne, Newsy, Telefony, Voip|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.