Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Targi i konferencje-Alcatel OneTouch współpracuje z AVICII, didżejem i producentem muzycznym

Alcatel OneTouch współpracuje z AVICII, didżejem i producentem muzycznym

ALCATEL ONETOUCH, jedna z największych na świecie marek telefonów komórkowych, ogłosiła nawiązanie współpracy z AVICII. Dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy artysta będzie ambasadorem linii HERO i IDOL, a współpraca rozpocznie się podczas Międzynarodowej Wystawy Radiowej (IFA), która odbędzie się 4 września na terenie Targów Berlińskich.

Wspólna wizja wykorzystywania technologii w celu umożliwienia ludziom wyrażania swojej kreatywności, także poprzez muzykę, stała się inspiracją do nawiązania współpracy między tym cieszącym się dużym uznaniem młodym artystą, rozpoznawanym między innymi dzięki takim znanym na całym świecie utworom jak „Wake Me Up”, „Sunshine” i „Levels”, a marką telefonów komórkowych zyskującą coraz większą popularność na rynkach całego świata.

Spółka ALCATEL ONETOUCH, ceniona za swoją umiejętność rozpowszechniania najnowszych technologii wśród jak największej liczby osób za pomocą kreatywnych narzędzi, będzie sponsorem zbliżającego się światowego tournée artysty. Pojawi się on również w materiałach informacyjnych związanych z liniami produktów HERO i IDOL.

Niezwykle cieszy mnie perspektywa współpracy z ALCATEL ONETOUCH” – stwierdził producent, który podbił scenę muzyki house w 2011 roku. „Kreatywność w dowolnym miejscu i czasie oraz stylowy design to najważniejsze cechy tej marki telefonów komórkowych. Spółka pracuje również nad stworzeniem nowoczesnych urządzeń towarzyszących dla twórców muzyki”.

Nasze linie urządzeń HERO i IDOL łączą w sobie zaawansowane opcje multimediów, styl i kreatywność, dzięki czemu stają się idealnymi narzędziami zarówno pracy, jak i rozrywki – powiedział Dan Dery, dyrektor zarządzający spółki ALCATEL ONETOUCH. – AVICII okazał się idealnym partnerem potrafiącym łączyć różne gatunki i style w muzyce, tworząc coś zupełnie nowego”.

#WECREATE z udziałem AVICII

W ramach inauguracji współpracy, AVICII wystąpi na ekskluzywnym wydarzeniu #WECREATE [Tworzymy], które odbędzie się w ramach berlińskich targów IFA, będących jednym z największych tego typu wydarzeń prezentujących elektronikę użytkową. ALCATEL ONETOUCH zaprezentuje na nich swoją najnowszą ofertę. W czasie imprezy, która odbędzie się 4 września, goście będą mieli możliwość samodzielnego doświadczenia twórczej ekspresji, jaka staje się możliwa dzięki produktom firmy.

źródło:
ALCATEL ONETOUCH

KanAutor |2014-09-01T16:02:41+02:001 września 2014 16:02|Kategorie: Alcatel, Newsy, Rynek, Targi i konferencje|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. mac 1 września 2014 w 15:28 - Odpowiedz

    Lepiej by podnieśli poziom wsparcia i zapewnili aktualizacje ….

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.