Jesteś tutaj:-, e-Sport, Gry, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Ustaw krzywiznę i zmień przebieg gry CORSAIR prezentuje przełomowy, 45-calowy monitor gamingowy OLED z regulowaną krzywizną

Ustaw krzywiznę i zmień przebieg gry CORSAIR prezentuje przełomowy, 45-calowy monitor gamingowy OLED z regulowaną krzywizną

Firma CORSAIR, światowy lider w dziedzinie części komputerowych dla entuzjastów — graczy, twórców i konstruktorów komputerów, zaprezentowała dziś nowy monitor gamingowy XENEON FLEX 45WQHD240 OLED — flagowy monitor z regulowaną krzywizną ekranu powstały w ścisłej współpracy z LG Display. XENEON FLEX OLED oferuje najnowsze osiągnięcia technologii W-OLED, fenomenalną jakość obrazu, znakomite poziomy czerni i czasy reakcji, a także możliwość ręcznej regulacji krzywizny 45-calowego panelu o proporcjach boków 21:9.

 

 

Użytkownicy w ciągu kilku sekund mogą dostosować krzywiznę ekranu do wyświetlanej zawartości: od zupełnie płaskiego do gier strategicznych czy pracy po realistyczne zakrzywienie 800R do symulacji, strzelanek i innych gatunków gier. XENEON FLEX OLED z najnowocześniejszym panelem gamingowym rzeczywiście zmienia zasady gry wśród wydajnych monitorów dla graczy.

 

0e13d91488374302a536f904be3d0254

 

XENEON FLEX OLED oferuje na ekranie 45-calowym rozdzielczość 3440 x 1440 (z proporcjami boków 21:9) i zachwycające, kinowe wrażenia dostosowane idealnie do gry, pracy czy oglądania filmów. To połączenie wielkości i proporcji ekranu daje w efekcie 20% więcej powierzchni ekranowej niż w przypadku 49-calowego panelu ultrapanoramicznego o proporcjach 32:9 i o 81% więcej niż w przypadku panelu 34-calowego o proporcjach 21:9. XENEON FLEX OLED ma specjalną powłokę antyodblaskową i powstał z założenia jako monitor do wciągającej gry. W związku z tym został wyposażony w technologię Low Blue Light firmy LG Display, by zmniejszać zmęczenie oczu nawet podczas całodziennych sesji.

XENEON FLEX z najnowszą technologią LG W-OLED ma samodzielnie podświetlające się piksele OLED osiągające jasność szczytową do 1000 nitów oraz współczynnik kontrastu 1 350 000:1, dzięki czemu obrazy są maksymalnie wierne i realistyczne. Krótki czas reakcji GtG 0,03 ms, czas włączenia/wyłączenia piksela 0,01 ms i częstotliwość odświeżania do 240 Hz niemal całkowicie eliminują rozmycie powodowane przez ruch. Dzięki temu gracze zyskują bezkompromisowy obraz gry, który jest w pełni kompatybilny ze standardami adaptacyjnej synchronizacji NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync Premium.

Z myślą o zabezpieczeniu ekranu XENEON FLEX OLED ma zaawansowany system ochrony przed wypaleniem, który działa niezależnie od tego, czy piksele są włączone, czy nie. Zapewnia w ten sposób doskonały obraz nawet po długotrwałym wyświetlaniu statycznego interfejsu czy elementów systemu operacyjnego, a towarzyszy mu trzyletnia Gwarancja braku wypalenia i martwych pikseli.

 

„Postanowiliśmy zbudować monitor zmieniający zasady gry, który oferuje niesamowite wrażenia i możliwości personalizacji. Myślę, że cel ten osiągnęliśmy i to z nawiązką” — powiedział Dennis Jackson, starszy dyrektor ds. zarządzania produktami systemowymi i ich marketingu w CORSAIR. „Powstały z pomocą LG Display XENEON OLED FLEX to początek zupełnie nowej klasy monitorów gamingowych, które są na tyle wydajne i dosłownie elastyczne, że przekraczają wymagania nawet najbardziej wybrednych graczy”.

„CORSAIR to fantastyczny partner, z którym można oferować graczom elastyczne wyświetlacze W-OLED” — mówi Mina Lee, liderka zespołu ds. strategii gamingowej i marketingu w LG Display. „Nie możemy się doczekać, by przekazać entuzjastom komputerów tę nową klasę monitorów gamingowych”.

 

Dostępność

Monitor gamingowy XENEON FLEX 45WQHD240 OLED zostanie zaprezentowany na żywo na Gamescom 2022 w tym tygodniu. Informacje o premierze, dostępności i ostatecznych parametrach będą dostępne jeszcze w roku 2022.

Dowiedzieć się więcej o monitorze gamingowym XENEON FLEX 45WQHD240 OLED i zarejestrować w celu otrzymywania aktualnych informacji można pod adresem corsair.com/us/en/xeneon-flex-bendable-ultra-wide-gaming-displayZostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.