Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7-mophie wprowadza uniwersalne powerstation PD oraz PD XL, które zapewniają najszybsze ładowanie smartfonów

mophie wprowadza uniwersalne powerstation PD oraz PD XL, które zapewniają najszybsze ładowanie smartfonów

Mophie, marka należąca do firmy ZAGG i wiodący producent akcesoriów do urządzeń mobilnych ogłosiła tuż przed targami Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas, że wprowadza do oferty dwa nowe uniwersalne rozwiązania – powerstation PD oraz powerstation PD XL, które pozwalają ładować baterie smartfonów w rekordowo szybkim czasie.

Powerstation PD zawiera baterię o pojemności 6,700 mAh, a stacja ładująca PD XL wyposażona jest w ogniwo 10,050 mAh. Obie stacje są w stanie naładować smartfony iPhone nawet do 2,5 razy szybciej niż standardowe ładowarki o mocy 5W. Wystarczy 30 minut, aby baterię smartfonu uzupełnić do połowy.

 

Stworzyliśmy nową linię stacji ładujących, które pozwalają użytkownikom szybko uzupełniać energię w swoich urządzeniach – powiedział Gavin Slevin, General Manager, ZAGG International. – W miarę jak zmieniają się nawyki klientów mophie stara się do nich zaadaptować dostarczając zaawansowanych rozwiązań, które są wygodne, szybkie i skuteczne. Właśnie takie są stacje ładujące PD i PD XL – dodaje.

 

Stacje ładujące PD i PD XL wykorzystują port USB-C PD, który zapewnia zarówno szybkie ładowanie smartfonu (18W) jak i samej stacji (15W). Urządzenie zawiera dodatkowy port USB-A, który umożliwia równoczesne ładowanie dwóch smartfonów.

Dzięki rozwiązaniu Priority+ charging, energia najpierw przesyłana jest do podłączonych urządzeń mobilnych, a dopiero po ich naładowaniu uzupełniana jest bateria w samej stacji ładującej. Dioda LED sygnalizuje, jaki jest status ładowania.

 

mophie wprowadza uniwersalne powerstation PD oraz PD XL, które zapewniają najszybsze ładowanie smartfonów 2

 

Obudowa obu stacji pokryta jest teksturowaną powierzchnią, która zapewnia komfort użytkowania oraz ochronę przed zadrapaniami lub zarysowaniami podczas przechowywania razem z innymi urządzeniami. Podobnie jak w przypadku wszystkich akumulatorów mophie, nowe stacje ładujące są przez producenta potrójnie testowane, aby zapewnić maksymalną wydajność i bezpieczną pracę.

 

mophie powerstation PD oraz powerstation PD XL są już dostępne na stronie mophie.com za sugerowaną cenę detaliczną odpowiednio około 260 i 340 złotych.

 

Nowa linia powerstation plus

Równocześne firma mophie uzupełniła ofertę o nową linię stacji ładujących powerstation plus, wyposażonych w zintegrowane kable wyjściowe Lightning / micro USB. Urządzenia są dostępne w trzech wersjach: powerstation plus mini (4 000 mAh), powerstation plus (6000 mAh) i powerstation XL (10 000 mAh). Wszystkie stacje umożliwiają ładowanie urządzeń z mocą do 10 W. Baterię powerstation plus XL można również uzupełnić na dowolnej bezprzewodowej ładowarce kompatybilnej z Qi. Stacje ładujące powerstation plus są dostępne w różnych kolorach na stronie mophie.com Ceny rozpoczynają się od 260 złotych.

 Autor |2019-01-04T11:47:36+02:004 stycznia 2019 11:47|Kategorie: Akcesoria komputerowe, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.