Jesteś tutaj:-, Foto, Inne, Newsy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-NAVITEL R35 – zaawansowany, designerski wideorejestrator z kolorowym wyświetlaczem za 199 zł

NAVITEL R35 – zaawansowany, designerski wideorejestrator z kolorowym wyświetlaczem za 199 zł

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań elektroniki samochodowej, wprowadza do oferty nowy model kompaktowego wideorejestratora R35, który nagrywa trasę przejazdu w rozdzielczości Full HD w polu widzenia 135°. Kolorowy wyświetlacz IPS o przekątnej 1,47″ pokazuje obraz z kamery na żywo i pozwala dostosować jej położenie. Wbudowany moduł Wi-Fi zapewnia łączność ze smartfonem z aplikacją NAVITEL DVR Center, służącą do zarządzania ustawieniami rejestratora oraz wyświetlania i udostępniania nagrań w Social Mediach.

 

navitel r35

 

– Nowy rok i nowe wyzwania! Zaczynamy od rozszerzenia portfolio wideorejestratorów o nowy model kamerki Full HD, wyposażonej w genialnej jakości kolorowy wyświetlacz IPS, który daje kierowcy możliwość podglądu nagrania w czasie rzeczywistym, wyregulowania pozycji urządzenia, a także informuje go o statusie mikrofonu, Wi-Fi i karty microSD. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu wideorejestratora ze smartfonem z zainstalowaną aplikacją DVR Center, użytkownik może oglądać i udostępniać wideo w mediach społecznościowych oraz zmieniać ustawienia rejestratora. W kwocie 199 zł to urządzenie jest bezkonkurencyjne – powiedział Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

 

wideorejestrator navitel r35

 

NAVITEL R35 posiada wbudowany G-sensor, tryb parkingowy, złącze USB-C i stabilne mocowanie w postaci taśmy 3M. Rejestrator nagrywa w pętli, nadpisując automatycznie najstarsze pliki, z wyłączeniem chronionych nagrań. Urządzenie obsługuje karty pamięci do 128 GB.

R35 back min

Wideorejestrator Navitel R35 dostępny jest w sklepach z elektroniką w cenie SRP 199 zł.

 

 

Autor |2024-01-08T10:50:30+01:008 stycznia 2024 14:00|Kategorie: Bezpieczeństwo, Foto, Inne, Newsy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.