Jesteś tutaj:-, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Firma LG uhonorowana aż 33 nagrodami CES 2024 Innovation Awards

Firma LG uhonorowana aż 33 nagrodami CES 2024 Innovation Awards

Firma LG Electronics została doceniona za zaawansowaną technologię i wzornictwo swoich najnowszych rozwiązań lifestyle’owych. Zdobyła ponad 30 nagród CES® 2024 Innovation Awards w kategoriach Home Appliance, Home Entertainment i B2B, w tym dwie nagrody Best of Innovation dla telewizorów LG OLED.

Przyznawana co roku przez Consumer Technology Association (CTA) – organizatora CES, czyli największych na świecie corocznych targów elektroniki użytkowej – nagroda CES Innovation Award wyróżnia innowacyjne produkty i usługi konsumenckie w wielu kategoriach urządzeń i technologii.

Spośród 33 nagród CES Innovation Award, które firma LG otrzyma na targach CES 2024, 15 zostało przyznanych telewizorom LG, w tym 12 telewizorom LG OLED. Oznacza to, że telewizory LG z samoświecącymi pikselami otrzymają to wyróżnienie już dwunasty rok z rzędu. Jako lider rynkowy i twórca telewizorów OLED firma LG z roku na rok udoskonala innowacyjne telewizory klasy premium. Obecnie oferuje najszerszą gamę telewizorów OLED o przekątnej ekranu od 42 do 97 cali, a także unikalne i innowacyjne formaty telewizorów OLED. Telewizory LG OLED są cenione przez konsumentów na całym świecie za wyjątkową jakość obrazu, która zapewnia żywe, wiernie odwzorowane kolory, głęboką czerń i nieskończony kontrast.

Wśród nowości z zakresu rozrywki domowej wyróżniono także soundbary LG, głośniki przenośne LG XBOOM oraz aplikacje na telewizory LG Smart TV z systemem webOS. Nagrodzone w tym roku produkty AGD obejmują pralki i suszarki LG SIGNATURE. Wśród docenionych produktów LG Business Solutions znalazły się monitory do gier LG UltraGear, monitory LG SMART, laptopy LG gram oraz LG CLOi ServeBot.

Pełna lista i szczegółowe informacje o laureatach CES 2024 Innovation Award firmy LG zostaną ogłoszone podczas targów CES 2024 w dniu 7 stycznia.

Autor |2023-11-17T10:25:19+01:0017 listopada 2023 10:00|Kategorie: LG, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.