Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Foto, Inne, Internet, Sprzęt, Top7-Konftel wprowadza produkty do wideokonferencji

Konftel wprowadza produkty do wideokonferencji

Konftel,  producent telefonów konferencyjnych, dodaje do swego portfolio zestawy do wideokonferencji, stworzone z myślą o takich rozwiązaniach jak Skype for Business, Pexip, Webex, Zoom i innych. Nowe pakiety wyróżnia dobry stosunek jakości do ceny oraz łatwa konfiguracja i obsługa.

Konftel dołącza do grona producentów urządzeń wideokonferencyjnych 1

Każdy zestaw Konftel Collaboaration składa się z telefonu konferencyjnego lub zestawu głośnomówiącego + kamery PTZ. Zestawy służyć będą do zapewnienia profesjonalnej jakości wideo i dźwięku podczas organizacji wideokonferencji przez aplikacje jak Skype for Business Pexip, BlueJeans, Webex lub jakąkolwiek inną usługę. Wśród nowych rozwiązań znajdziesz takie, które są przeznaczone do spotkań z 6, 12 lub 20 osobami w pomieszczeniu.

 

Konftel dołącza do grona producentów urządzeń wideokonferencyjnych 2

 

„Wspólną cechą wszystkich nowych pakietów wideo od Konftel jest łatwość ich użycia. Pojedynczy kabel USB to wszystko, czego potrzeba, aby do laptopa podłączyć głośnik, kamerę konferencyjną i ekran w sali konferencyjnej, aby uzyskać dobrej jakości dźwięk i obraz podczas spotkania. Koncepcja nosi nazwę Konftel OCC – One Cable Connection.” – mówi Karolina Chomicka, Konftel Product Manager w Kontel.

Kamery pasujące do dźwięku najwyższej klasy

Konftel proponuje do wyboru 2 modele kamer konferencyjnych. Konftel Cam20 to kamera USB 4K ePTZ przeznaczona do małych pomieszczeń. Szeroki kat widzenia 105° daje gwarancję, że wszyscy uczestnicy spotkania będą widoczni. Konftel Cam50 to kamera konferencyjna PTZ z obrazem  w jakości HD 1080p / 60fps HD i 12-krotnym zoomem optycznym, pozwalającym na pokazanie nawet najdrobniejszych szczegółów np. tkanin i dokumentów.

Hybrydowe wideokonferencje

W skład pakietów Konftel wchodzi zestaw głośnomówiący lub telefon konferencyjny – Ty wybierasz. Przewagą telefonu konferencyjnego jest możliwość utworzenia hybrydowego połączenia konferencyjnego. Oznacza to, że łatwo połączysz USB i linię telefoniczną w jedną konferencję.

 

Zestawy dostępne w sprzedaży:

  • Mały Pakiet Konftel, do 6 uczestników:
    Konftel C20Ego (Konftel Cam20 + Konftel Ego + HUB)
  • Średni Pakiet Konftel, do 12 uczestników:
    Konftel C5055Wx (Konftel CAM50 + Konftel 55Wx + HUB)
  • Duży Pakiet Konftel, do 20 uczestników:
    Konftel C50300 (Konftel 300IPx/300Wx/300/300Mx + Konftel CAM40 + HUB + mikrofony rozszerzające. Opcja podłączenia nagłośnienia dla 300 i 300IPx)


Autor |2018-11-27T16:43:45+02:0027 listopada 2018 16:43|Kategorie: Akcesoria komputerowe, Aplikacje, Foto, Inne, Internet, Sprzęt, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.