Jesteś tutaj:-, e-Sport, Newsy, Sprzęt-ROCCAT Horde AIMO – klawiatura zaprojektowana od podstaw

ROCCAT Horde AIMO – klawiatura zaprojektowana od podstaw

ROCCAT, niemiecki producent peryferii komputerowych, wprowadził do sprzedaży klawiaturę Horde AIMO wyposażoną w inteligentny system podświetlenia. Urządzenie, zaprezentowane po raz pierwszy podczas targów Gamescom 2017 w Kolonii, posiada innowacyjne przełączniki Membranical, konfigurowalne pokrętło sterujące, wielostrefowe podświetlenie RGB z 16,8 milionem kolorów, jak również wiele przydatnych klawiszy makr. Czyni to Horde AIMO jedną z najlepiej wyposażonych klawiatur membranowych dostępnych dla graczy.

 

20180208 195631

Klawiatura została zaprojektowana od podstaw, z myślą o dostarczeniu graczom bogatego wyposażenia w przystępnej cenie. Horde AIMO posiada klawisze Membranical, będące kompromisem pomiędzy przełącznikami mechanicznymi a membranowymi. Charakteryzują się wytrzymałością, przy zachowaniu przyjemnej, miękkiej pracy. Umieszczenie punktu aktywacji w połowie drogi przycisku umożliwia szybkie, a zarazem bardzo ciche działanie. Wyspowy układ klawiszy zabezpiecza klawiaturę przed brudem, zaś ich średni profil ułatwia precyzyjne pisane. Zredukowany do minimum czas reakcji daje graczom zauważalną przewagę nad przeciwnikami podczas rozgrywki.

 

Horde AIMO to nowy członek rodziny urządzeń ROCCAT wyposażonych w inteligentny system podświetlania. Jego funkcjonalność rośnie wraz z liczbą urządzeń obsługujących środowisko AIMO. Dzięki niemu podświetlenie reaguje intuicyjnie i organicznie na aktywność użytkownika. Eliminując potrzebę konfiguracji, AIMO dostarcza wyjątkowych i niestandardowych doznań wizualnych, odpowiednich dla sprzętu nowej generacji.

20180208 201738

Opcje konfiguracji

W pełni programowalne pokrętło oraz klawisze multimedialne pozwalają na szybką i intuicyjną kontrolę podświetlenia, jasności, rozdzielczości DPI, głośności dźwięku i wielu innych opcji. Klawisze można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego gracza. Pokrętło z wyczuwalnym skokiem ma pełny zakres obrotu o 360°, zapewniając dynamiczną i precyzyjną kontrolę nad najważniejszymi funkcjami. Jest ono również w pełni kompatybilne z Windows 10 Dial, co czyni Horde AIMO pierwszą gamingową klawiaturę wyposażoną w tę funkcję.

20180208 195229

Inżynierowie z ROCCAT opracowali zaawansowany algorytm, wykorzystany w najnowszej technologii mapowania klawiszy. Zapewnia lepsze niż kiedykolwiek działanie funkcji Anti-Ghosting. Każda aktywacja klawisza zostanie bezbłędnie zarejestrowana. Nie ma znaczenia, ile akcji na minutę zostanie wykonywanych, Horde AIMO dotrzyma tempa nawet najszybszym graczom.

 

Przydatne oprogramowanie

Klawiatura jest w pełni kompatybilna z oprogramowaniem ROCCAT Swarm. Jego wysoka elastyczność pozwala dostosować wszystkie aspekty funkcjonowania sprzętu do indywidualnych preferencji każdego użytkownika. Niezależnie od tego, czy jest to podświetlenie, makra lub szereg innych opcji, które można skonfigurować, Swarm sprawdza się idealnie i jest doskonałym towarzyszem Horde AIMO.

Autor |2018-02-12T08:35:49+01:0012 lutego 2018 08:35|Kategorie: Akcesoria komputerowe, e-Sport, Newsy, Sprzęt|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.