Jesteś tutaj:-, Gadżety, Newsy, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-MWC 2018: ADATA – audio dla graczy, dyski HDD/SDD i urządzenia do ładowania smartfonów

MWC 2018: ADATA – audio dla graczy, dyski HDD/SDD i urządzenia do ładowania smartfonów

ADATA na tegorocznych targach MWC zaprezentuje akcesoria audio dla graczy, zewnętrzne dyski HDD/SDD oraz urządzenia do ładowania smartfonów – powerbanki i bezprzewodowa ładowarka.

ADATA pokaże nowości z różnych kategorii sprzętowych – nauszne i dokanałowe słuchawki dla graczy, wytrzymałe dyski HDD i szybkie nośniki SSD, wydajne powerbanki, bezprzewodową ładowarkę i zewnętrzną kartę dźwiękową. Swoją premierę będzie miał zewnętrzny dysk HDD HD330.
EMIX H30 SOLOX F30

EMIX H30 SOLOX F30

Akcesoria audio dla graczy

Na stoisku firmy ADATA będzie można zobaczyć nowe produkty z rodziny XPG – słuchawki EMIX oraz kartę dźwiękową SOLOX. Dokanałowe słuchawki EMIX I30 dzięki mocnych przetwornikom o średnicy 13,5 mm dostarczają dźwięk przestrzenny w technologii 5,2-kanałowej. Z kolei nauszne słuchawki EMIX H30 zostały wyposażone w przetworniki o średnicy 53 mm, które oferują szeroki zakres przenoszenia częstotliwości. Model H30 jest wyposażony w odpinany mikron, który umożliwia wygodną i wyraźną komunikację z pozostałymi graczami. Ciekawostką będzie SOLOX F30 – zewnętrzna karta dźwiękowa i wzmacniacz dla komputerów PC i MAC. Generuje on wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, który zapewnia jeszcze większą głębię dźwięku.
P10050

P10050

Zewnętrze dyski HDD/SSD

W Barcelonie będzie można zobaczyć dysk HD710M Pro, który cechuje się dużą odpornością na wodę, kurz i wstrząsy (norma IP68). Może on wytrzymać nawet 60 min pod wodą na głębokości 2 m i spaść z wysokości 1,5 m bez obawy o jakiekolwiek uszkodzenia czy utratę zarchiwizowanych danych. Oprócz niego pojawi się zewnętrzy dysk SSD SE730H z USB typu C, który zapewnia bardzo wysoką prędkość zapisu i odczytu danych – nawet 500 MB/s. Wszystko to dzięki zastosowanym w jego budowie kościom 3D TLC NAND. Portfolio zewnętrznych dysk ADATA uzupełni debiutujący w Katalonii 5 TB dysk HDD HD330.
16750

16750

Akcesoria do ładowania smartfonów

Na targach MWC 2018 zostaną zaprezentowane także trzy nowe powerbanki i bezprzewodowa ładowarka. Pomimo niewielkich rozmiarów powerbanki ADATA P10050, P16750 i P20100 wyróżniają się dużą wydajnością – umożliwiają nawet kilkukrotne doładowanie smartfonu. Te innowacyjne urządzenie spełniają normy bezpieczeństwa IEC i są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Z kolei cechą charakterystyczną bezprzewodowej ładowarki CW0050 jest wyjątkowo smukły wygląd – jej obudowa ma zaledwie 6 mm grubości.  Poza tym ładowarka jest zgodna ze standardem Qi, co umożliwia ładowanie najpopularniejszych modeli smartfonów takich, jak: iPhone 8, iPhone X czy Samsung Galaxy S8 / Note 8.
źródło: ADATA


Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.