Jesteś tutaj:-, Inne, Muzyka, Newsy, Sprzęt-Bose SoundSport Free – czego ludzie zawsze szukali w sportowych słuchawkach

Bose SoundSport Free – czego ludzie zawsze szukali w sportowych słuchawkach

Firma Bose zaprezentowała nowość w swojej ofercie – zupełnie bezprzewodowe słuchawki SoundSport® Free, oferujące nową jakość słuchania muzyki – za pośrednictwem dwóch małych słuchawek dousznych. SoundSport Free dostępne będą już 7 lutego w cenie 849,00 PLN.

SoundSport Free wireless headphones

SoundSport Free wireless headphones

„SoundSport Free to urządzenie najbliższe temu, czego ludzie zawsze szukali w sportowych słuchawkach – rozwiązanie wypełnione po brzegi technologiami i ograniczone do dwóch bardzo wygodnych i wytrzymałych dousznych słuchawek, które nie rozłączają się i nie wypadają z uszu, a do tego brzmią doskonale” – powiedział Brian Maguire, dyrektor ds. produktów Bose on-the-go.

SŁUCHAWKI SoundSport Free

Słuchawki SoundSport Free zaprojektowano tak, aby osiągnąć doskonały balans między rozmiarem, jakością dźwięku, mocą i stabilnością bezkablowej konstrukcji, przeznaczonej do intensywnych ćwiczeń.

SoundSport Free wireless headphones

SoundSport Free wireless headphones

Każda słuchawka waży zaledwie 18 gramów włącznie z końcówką StayHear®+ i mierzy 3,12 x 2,5 x 3 cm. Wyposażono je w całkiem nowy, wzmocniony system antenowy, który utrzymuje mocne i stabilne połączenie między słuchawkami i telefonem lub tabletem, z którym są sparowane – niezależnie od tego, czy urządzenie znajduje się w odległości 10 metrów, w kieszeni użytkownika, w torbie sportowej, czy też jest przypięte w opasce na ramię. Dzięki pakietowi akustycznemu, obejmującemu cyfrowe przetwarzanie sygnału Bose, korekcję optymalizowaną w zależności od głośności, oraz akumulator litowo-jonowy, słuchawki SoundSport Free zapewniają nawet 5 godzin mocnego, klarownego dźwięku – bez trzasków, stuknięć i syków.

SoundSport Free charging case

SoundSport Free charging case

Słuchawki SoundSport Free stworzono z myślą o intensywnym treningu. Zastosowano w nich specjalne końcówki StayHear®+ Sport, które pewnie trzymają się w uchu i gwarantują komfort przez długie godziny. Są solidne i wytrzymałe, a klasa szczelności IPX4 zapewnia odporność na wodę i pot, zarówno podczas treningów w pomieszczeniach, jak i pod otwartym niebem. Ułatwiają też korzystanie z telefonu i asystenta głosowego – wystarczy jedno naciśnięcie przycisku na prawej słuchawce.

Słuchawki SoundSport Free są zawsze gotowe do pracy i łatwo dostrzegalne dzięki wykończeniu na wysoki połysk. Pokrowiec ładujący magnetycznie przytrzymuje słuchawki, pozwala je bezpiecznie przechowywać i umożliwia ich dwukrotne, pełne naładowanie, zapewniając tym samym nawet 10 dodatkowych godzin pracy. Jeśli słuchawek nie odłożono do pokrowca, nowa funkcja „Find My Buds” w aplikacji Bose Connect App pokazuje, gdzie i kiedy ich ostatnio używano, co pomaga szybko je zlokalizować.

DOSTĘPNOŚĆ I KOLORY

Słuchawki SoundSport Free będą dostępne w trzech kolorach: Triple Black (czarny), Midnight Blue i Yellow Citron (niebiesko-żółty) oraz Bright Orange i Midnight Blue (pomarańczowo-niebieski). Słuchawki SoundSport Free będą dostępne w salonach Bose, Bose.pl oraz u autoryzowanych sprzedawców Bose. SoundSport Free dostępne będą  w cenie 849,00 PLN.

źródło: Bose CorporationAutor |2018-02-08T07:01:48+02:008 lutego 2018 07:00|Kategorie: Gadżety, Inne, Muzyka, Newsy, Sprzęt|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.