Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Telefony-Tańszy iPhone na zdjęciach i wideo

Tańszy iPhone na zdjęciach i wideo

Apple jakiś czas temu zapowiedziało, że pracuje nad tańszą wersją swojego telefonu. Już teraz ma on tyle samo zwolenników co przeciwników. Powody? Ci pierwsi cieszą się, że będą mogli taniej kupić smartfon od swojego ulubionego producenta. Drudzy twierdzą, że zastosowanie gorszej jakości materiałów jest drogą, którą Apple nie powinno podążać. Do tej pory wiadomo było jedynie, że tył urządzenia będzie wykonany z plastiku. W sieci pojawiły się pierwsze fotografie oraz materiał wideo w pełni prezentujący „taniego” iPhone’a.


Zdjęcia przedstawiają telefon, który wbrew naszym obawom nie wygląda kiczowato. Całość prezentuję się bardzo fajnie i solidnie. Już na pierwszy rzut oka widzimy, że wykorzystano tutaj błyszczący plastik, który niestety potrafi się rysować. Czy będzie tak i w tym przypadku? Tego nie wiemy.

Obecnie nie jest jeszcze znana specyfikacja techniczna tego maleństwa. Podejrzewa się, że będzie ona podobna do tej z iPhone 4. Producent nie zapowiedział na razie jego daty premiery. Warto wspomnieć, że zdjęcia nie zostały opublikowane przez Apple. Mogą one być nieautentyczne, do tej pory przecieki Apple były bardziej subtelne. A kto nie chce czekać na iPhone’a może zakupić jego „androidową wersję” czyli smarfon „inspirowany” niedostępnym jeszcze w sklepach sprzętem Apple. Basic Bear kosztuje 200 USD.

Źródło: TechDY

Marcin KuszAutor |2013-07-07T22:05:22+02:007 lipca 2013 22:05|Kategorie: iPhone, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , |5 komentarzy

5 komentarzy

 1. PLANET 7 lipca 2013 w 22:24 - Odpowiedz

  Tandeta. (o ile to prawda)

 2. BlasterM 8 lipca 2013 w 01:22 - Odpowiedz

  Czy ktokolwiek zadał sobie trud obejrzenia filmu do końca? Chińsko-tajwańska spółka wyprodukowała androidowego klona (oficjalnie nieistniejącego) „taniego” iPhone’a. Aby zachęcić do zakupu, przez parę minut prezentuje rzekomy oryginał. Bez względu na to czym jest pokazany na wideoklipie telefon z logo Apple, nachalny kontekst marketingowy powinien wykluczać (moim zdaniem) powoływanie się na tego typu źródła przez poważny wortal technologiczny.

 3. MD 8 lipca 2013 w 06:32 - Odpowiedz

  Partactwo a nie portal. Partactwo a nie dziennikarstwo.

 4. PLANET 8 lipca 2013 w 13:49 - Odpowiedz

  Oops, no to news do skasowania ^^

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.