Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Płatności, Sprzęt, Taryfy komórkowe, Wywiady-Podróż koleją i zakup biletów bez kolejek (wideo)

Podróż koleją i zakup biletów bez kolejek (wideo)

Stajemy się coraz bardziej mobilni. Podróżujemy coraz częściej, zarówno w celach turystycznych, jak i zawodowych. Dzięki temu do łask wróciła kolej, a wraz z nią rozwija się technologia ułatwiająca planowanie podróży.

Idziemy w takim kierunku, w jakim przemieszczają się nasi klienci – zapewnia Tomasz Krajewski ze SkyCash. A klienci coraz chętniej wybierają zakup biletów przejazdowych za pomocą smartfona. Dzięki prostej aplikacji kilka kliknięć pozwoli kupić bilet na pociąg bez potrzeby stania w kolejce.

Banknoty, bilon i karty płatnicze odchodzą do lamusa. Dziś za wszystko zapłacimy za pomocą jednej aplikacji mobilnej. Wygodniej, sprawniej i szybciej – to zalety, co do których zgodni są użytkownicy aplikacji służących do dokonywania szybkich płatności za codzienne usługi. Ich grono stale się powiększa i wielu z nich wybiera aplikację SkyCash.

Korzystam na co dzień z aplikacji SkyCash, kupuję bilety autobusowe, a kiedy wyjeżdżam gdzieś dalej, kupuję bilety na pociąg, czasem do kina – wylicza jedna z użytkowniczek, pani Monika.

Dzięki aplikacji można zapomnieć o portfelu, drobnych i kartach płatniczych. Także przy płaceniu za parking – robiąc to przy pomocy aplikacji można oszczędzić. – Dzięki naszemu rozwiązaniu płacimy dokładnie za taki czas postoju, w jakim zajmujemy miejsce parkingowe – mówi Tomasz Krajewski, prezes SkyCash Poland S.A.

Oprócz biletów umożliwiamy wypłaty z bankomatów bez obecności karty, płatności za rachunki, czy na przykład zakup ubezpieczeń turystycznych czy komunikacyjnych AC – dodaje prezes Krajewski.

źródło: Agencja TVN

KanAutor |2017-12-29T10:13:06+02:0029 grudnia 2017 10:13|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Płatności, Sprzęt, Taryfy komórkowe, Wywiady|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.