Jesteś tutaj:-, Finanse, Inne, Newsy, Płatności, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Bank Millennium umożliwia klientom wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronet Polska

Bank Millennium umożliwia klientom wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronet Polska

Bank Millennium udostępnił usługę wpłat gotówkowych w urządzeniach Euronetu. Tym samym klienci zyskali większą swobodę wykonywania takich transakcji. Poza urządzeniami Banku Millennium mogą teraz skorzystać z ponad 3 tys. wpłatomatów dostępnych w sieci Euronet.

Bank Millennium podpisał umowę z Euronet Polska, a tym samym od 30 stycznia br. klienci banku uzyskali dostęp do wpłatomatów sieci Euronet. Teraz użytkownicy będą mogli realizować wpłaty gotówki poza placówkami, w dogodnym miejscu i czasie, przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.

 

– Klienci Banku Millennium mogą wypłacać gotówkę z bankomatów w całej Polce, natomiast usługa wpłat była do tej pory ograniczona tylko do urządzeń Banku Millennium. Obserwując stały wzrost zainteresowania naszych klientów wpłatami i odpowiadając na ich oczekiwania, rozszerzyliśmy sieć wpłatomatów o ponad 3 tys. urządzeń Euronetu, największej sieci wpłatomatów w Polsce. Dla wielu użytkowników oznacza to znaczną oszczędność czasu i większą wygodę, na czym nam bardzo zależy. – mówi Hanna Tobiańska, kierująca Zespołem Bankomatów w Banku Millennium.

– Cenimy rozwój i wiemy, że współprace z bankami dają obopólne korzyści. Wyjście naprzeciw potrzebom klientów umacnia zarówno naszą, jak i banku pozycję na rynku. Chcemy zapewnić użytkownikom jak najkorzystniejszą paletę usług oraz udostępnić jak największą liczbę urządzeń, aby zagwarantować bezproblemowy dostęp do gotówki. – mówi Marek Szafirski, Prezes Zarządu Euronet Polska.

 

Z usługi wpłaty gotówki PLN we wpłatomatach Euronet skorzystać może każdy klient Banku Millennium posiadający kartę debetową, kredytową lub przedpłaconą. Opłaty za usługę naliczane są w zależności od kwoty transakcji zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji.

Transakcje w sieci Euronet realizowane będą analogicznie do tych wykonywanych w macierzystych wpłatomatach Banku Millennium. Po włożeniu karty do bankomatu i podaniu kodu PIN, klient będzie potwierdzał zapoznanie się z regulaminem usługi. Następnie będzie miał możliwość umieszczenia banknotów we wpłatomacie. W kolejnym kroku urządzenie rozpozna i przeliczy banknoty oraz wyświetli na ekranie podsumowanie transakcji z prośbą o jej potwierdzenie.

Po skorzystaniu z usługi wpłacona gotówka jest od razu księgowana na rachunku powiązanym z kartą, jednak nie później niż w tym samym dniu roboczym. Wyjątkiem są dni ustawowo wolny od pracy, kiedy wpłacona gotówka na rachunku powiązanym z kartą jest dostępna w najbliższym dniu roboczym po tym dniu.

Wpłatomaty sieci Euronet znajdują się w najbardziej uczęszczanych miejscach na terenie całego kraju, w których prowadzona jest sprzedaż produktów i usług – galeriach i pasażach handlowych, a także w budynkach biurowych, na stacjach benzynowych, lotniskach czy dworcach. Możliwość dokonania wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet znacznie zwiększy zasięg usług Banku Millennium.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.