Jesteś tutaj:-, Finanse, Inne, Newsy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Bolt sprzeciwia się inwazji na Ukrainę i przekazuje ponad 23 miliony złotych

Bolt sprzeciwia się inwazji na Ukrainę i przekazuje ponad 23 miliony złotych

„Jako wyraz wsparcia dla ludności Ukrainy, 5% od każdego zlecenia w Europie Bolt przekaże na rzecz organizacji pozarządowych, wspierających Ukrainę i jej mieszkańców, w tym Czerwonemu Krzyżowi. Oczekujemy, że dzięki pomocy naszych użytkowników, w ciągu najbliższych dwóch tygodni przekażemy ponad 23 miliony złotych (czyli ekwiwalent 5 milionów euro). Przekazaliśmy już pierwszy 1 000 000 euro.”

 

Jeśli reprezentujesz firmę, która jest zainteresowana dołączeniem do naszych działań pomocowych lub organizacją pozarządową, potrzebującą wsparcia, prosimy o kontakt z nami pod adresem aid-ukraine@bolt.eu.

 

Dodatkowo:

  • zawieszona działalność na Białorusi;
  • wszystkie towary wyprodukowane w Rosji lub pod rosyjską marką usunęto z oferty Bolt Market.

 

Pomoc przy przewozie osób na Ukrainie

„Staramy się, by nasze usługi na Ukrainie nadal funkcjonowały i ułatwiały przemieszczanie się w tych trudnych czasach.

W minionym tygodniu zredukowaliśmy swoją prowizję od wszystkich usług na Ukrainie do zera. Naszych kierowców w Polsce i na Słowacji zachęcamy do przyjmowania kursów na granicę z Ukrainą i przewożenia ludzi w bezpieczne miejsca.

Wsparcie dla naszego ukraińskiego zespołu
Robimy wszystko co w naszej mocy, by naszym pracownikom na Ukrainie oraz ich rodzinom zapewnić bezpieczeństwo. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi ukraińskimi kolegami i koleżankami, oferując im wszelką możliwą pomoc.

Mamy szczerą nadzieję, że wszyscy pracownicy Bolt i dziesiątki tysięcy kierowców, kurierów i pracowników partnerskich restauracji oraz wszyscy mieszkańcy Ukrainy będą bezpieczni.”

💙💛

Autor |2022-03-03T14:12:13+01:003 marca 2022 09:00|Kategorie: Aplikacje, Finanse, Inne, Newsy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile