Jesteś tutaj:-, LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Finał LG „Hack for Heat” zapowiada zrównoważoną przyszłość HVAC

Finał LG „Hack for Heat” zapowiada zrównoważoną przyszłość HVAC

Firma umożliwia młodym talentom w Europie zmianę podejścia do projektowania systemów HVAC na rzecz lepszego jutra

Firma LG Electronics ogłasza, że 26 stycznia w oddziale LG w Courbevoie we Francji odbędzie się wielki finał pierwszego w historii hackathonu studenckiego poświęconego ogrzewaniu, wentylacji i klimatyzacji (HVAC), Hack for Heat. Podczas wydarzenia utalentowana młodzież z całej Europy będzie rywalizować drużynowo, aby na nowo zdefiniować przyszłość HVAC i zapewnić wszystkim lepsze jutro.

LG rozumie, jak ważne jest przejście na niskoemisyjne systemy grzewcze i w pełni wspiera Zielony Ład UE. Zgodnie z tym zobowiązaniem firma oferuje wydajne i ekologiczne rozwiązania HVAC. Chcąc wspierać kolejne pokolenie innowatorów w branży i wprowadzać pozytywne zmiany, firma LG zorganizowała hackathon Hack for Heat. Zachęca on studentów, by wykorzystali swoją pasję i unikalne pomysły w poszukiwaniu odpowiedzi na trzy kluczowe wyzwania stojące przed branżą HVAC:

  • HACK HEAT FOR DESIGN: Opracowanie konstrukcji urządzeń HVAC na nowo w celu ich integracji z krajobrazem miejskim, z naciskiem na estetykę, rozmiary i koszty.
  • HACK HEAT FOR PLANET: Tworzenie bezemisyjnych systemów pomp ciepła przy jednoczesnym uwzględnieniu każdego aspektu łańcucha dostaw.
  • HACK HEAT FOR USERS: Tworzenie atrakcyjnych treści edukacyjnych w celu nawiązania kontaktu z konsumentami i szerzenia świadomości na temat zaangażowania LG w rozwiązania na rzecz zrównoważonego rozwoju.

 

W wielkim finale Hack for Heat weźmie udział sześć drużyn reprezentujących Hiszpanię, Portugalię, Wielką Brytanię, Węgry i Francję. Każda drużyna zaprezentuje swoje projekty przed jury złożonym z kadry kierowniczej z różnych jednostek biznesowych LG. Zwycięska grupa zostanie nagrodzona opłaconą w całości wycieczką do Seulu, gdzie będzie miała okazję poznać lokalną kulturę, zobaczyć słynne zabytki miasta i wziąć udział w ekskluzywnym zwiedzaniu siedziby LG.

Otwarty dla publiczności i mediów finał Hack for Heat odbędzie się w Workstation, 25 Quai du Président Paul Doumer, Courbevoie we Francji, 26 stycznia w godzinach od 8:30 do 15:30. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się na stronie wydarzenia w serwisie LinkedIn.

 

image processing20240126 3499490 1hvabr8

 

Hack for Heat pokazuje silne zaangażowanie LG w innowacje i wiarę w siłę młodych talentów w kształtowaniu przyszłości HVAC. Cieszymy się na wyjątkowe pomysły tych pełnych pasji, młodych innowatorów i nie możemy się doczekać, jak ich wkład zmieni branżę i poprawi życie ludzi — powiedział James Lee, szef działu Air Solution w LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company.

 

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie lg-hackforheat.com/en/challenges/2023-edition.

 

Autor |2024-01-29T11:00:06+01:0029 stycznia 2024 11:00|Kategorie: Artykuły, LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile