Jesteś tutaj:-, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Poznaj tajniki technologii – Trwa rekrutacja do programu Seeds For The Future

Poznaj tajniki technologii – Trwa rekrutacja do programu Seeds For The Future

Studentki i studenci polskich uczelni mają jeszcze niecały miesiąc na zapisanie się do X edycji bezpłatnego programu edukacyjnego Seeds For The Future organizowanego przez Huawei. W ramach 8-dni zajęć online uczestnicy będą poznawać wiodące trendy technologiczne i zgłębiać tajniki 5G, sztucznej inteligencji, chmury obliczeniowej oraz produkcji zielonej energii. Nie zabraknie także elementu rywalizacji – uczestnicy będą mieli okazję stworzyć własny projekt i zaprezentować innowacyjne rozwiązanie ważnego problemu społecznego podczas konkursu Tech4Good.

Seeds For The Future jest bezpłatnym programem Huawei, który wspiera rozwój młodych ludzi nie tylko w zakresie wiedzy technologicznej, ale także pozwala im rozwijać kompetencje przywódcze i umiejętności pracy w grupie. Dzięki międzynarodowemu charakterowi inicjatywy uczestnicy mają także szanse obcowania z wieloma kulturami oraz integracji z rówieśnikami o podobnych pasjach. Patronami X już edycji Seeds For The Future są: Pracodawcy RP, KIGEiT, NCBR, Our Future Foundation, Erasmus Student Network Poland, KRASP, Digital Poland. Patronami medialnymi z kolei są: Dziennik Gazeta Prawna, Strefa Biznesu, ITReseller, Focus.pl, , Forsal.pl oraz My Company Polska.

Jubileuszowa edycja programu Seeds For The Future łączy naukę stacjonarną z elementami online dając przy tym uczestnikom dostęp do nowej platformy e-learningowej Seeds Academy. Dzięki niej mogą oni monitorować swoje postępy oraz korzystać z dostępnych kursów. Program edukacyjny Huawei zapewnia swoim uczestnikom rozmaite formy rozwoju – studenci będą uczestniczyli w wykładach, szkoleniach, zabierali głos w dyskusjach, a także będą mieli możliwość zadawania pytań ekspertom. Będzie to dla nich świetna okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę w tematach takich jak: chmura obliczeniowa, sztuczna inteligencja, 5G, produkcja zielonej energii, chińskie media społecznościowe, Double 11, Metaświat czy era pokolenia Z.

 

Przejmij inicjatywę i zmieniaj świat

W tegorocznej edycji Seeds For The Future każdy uczestnik będzie miał szanse się wykazać w konkursie Tech4Good będącym nieodłącznym elementem programu od 2021 roku. Najambitniejsi z uczestników zaprzęgną nowo nabytą wiedzę do pracy w celu opracowania innowacyjnego rozwiązania będącego odpowiedzią na istotny problem społeczny. Udział w konkursie niesie ze sobą wiele korzyści, takich jak comiesięczne szkolenia przez cały rok, możliwość rozwijania umiejętności przywódczych czy atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy konkursu Tech4Good zyskają możliwość udziału w 4-tygodniowym treningu przed konkursem globalnym. W zeszłorocznej edycji konkursu doceniony został polski zespół HuaSquad. Studenci otrzymali wyróżnienie za jeden z sześciu najlepszych projektów w Europie za aplikację mającą łączyć rolników i producentów żywności bezpośrednio z klientami końcowymi.

W jubileuszowej edycji Seeds For The Future konkurs Tech4Good ukaże się w nowej odsłonie- Tech4Good Startup Sprint w Chinach. Uczestnicy będą mieli przed sobą wyjątkową okazję, by kształtować swoje koncepcje i otrzymać pomoc w uruchomieniu własnego start-up’u. Trzy zespoły, które zaprezentują najlepsze projekty, będą miały możliwość otrzymania wsparcia w postaci 100 000 dolarów na dalszy rozwój swojego przedsięwzięcia. Młodzi przedsiębiorcy będą mieli dodatkowo okazję zapoznać się z technologiami tworzonymi w Chinach oraz dać się zainspirować do tworzenia własnych innowacji dzięki możliwości wyjazdu do Chin.

 

Celem programu Seeds For The Future jest nie tylko poszerzanie wiedzy młodych ludzi w zakresie nowych technologii. To także zapewnienie możliwości rozwoju młodym pokoleniom, które na naszych oczach kształtują naszą wspólną przyszłość. W Huawei Polska dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy mieli na to równe szanse, nie tylko rozwijając tym samym branżę technologiczną, ale także poruszając ważne kwestie społeczne. Jednym z priorytetowych obszarów, na który kładziemy szczególny nacisk, jest równość płci. Działając w sektorze technologicznym, który często jest postrzegany jako zdominowany przez mężczyzn, uważamy to za istotny aspekt. Dokładamy więc wszelkich starań, aby zaradzić tym nierównościom, ponieważ wierzymy, że obecność kobiet w branży technologicznej pozytywnie wpłynie na jej dalsze losy – mówi Ryszard Hordyński, Dyrektor ds. Strategii i Komunikacji Huawei Polska.

 

Dołącz do świata nowych technologii razem z Huawei

1

W programie Seeds For The Future mogą wziąć udział studentki i studenci polskich uczelni – zarówno technicznych, jak i nietechnicznych – którzy pasjonują się technologią i osiągają bardzo dobre wyniki w nauce. Zajęcia odbywają się w języku angielskim, co zapewnia uczestnikom możliwość wymiany międzykulturowej i integracji z rówieśnikami z ponad 100 krajów. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny, a rejestracja trwa do 24 października. Chętnych do wzięcia udziału zapraszamy do wypełnienia ankiety rekrutacyjnej na stronie seedsforthefuture.pl

Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi 9-10 listopada.

Autor |2023-10-06T08:49:12+02:006 października 2023 09:30|Kategorie: Huawei, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile