Jesteś tutaj:-, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-TCL wspiera zrównoważony rozwój i angażuje w akcje społeczne

TCL wspiera zrównoważony rozwój i angażuje w akcje społeczne

TCL, jedna z wiodących firm zajmujących się inteligentnymi technologiami, podczas zakończonych niedawno targów IFA w Berlinie informowała o swoich globalnych kampaniach #TCLGreen i #TCLforHer poprzez wyjątkowe, interaktywne wystawy, których celem jest działanie na rzecz promowania praktyk na rzecz zrównoważonej przyszłości.

TCL wierzy w moc technologii, która nie tylko przyspiesza i ułatwia przemiany społeczne, ale przede wszystkim, pomaga w budowaniu bardziej zrównoważonej przyszłości – powiedział Yuki Wei, wiceprezes TCL Technology i prezes Fundacji Charytatywnej TCL. Od lat inspirujemy ludzi dzięki naszej innowacyjnej technologii, partnerstwom strategicznym i kompleksowym inicjatywom społecznym. W tym roku po raz pierwszy zaprezentowaliśmy #TCLGreen i #TCLforHer, pokazując klientom i partnerom aktywną rolę TCL w wykorzystywaniu technologii w szlachetnym celu.

 

Wciągające wystawy #TCLGreen and #TCLforHer

Odwiedzający targowe stoisko TCL mogli podziwiać wirtualną prezentację wielokrotnie nagradzanej rzeźby TCLGreen, stworzonej wspólnie przez TCL i znanego artystę Kevina Chu. Wykonana z wtórnie przetworzonych i wyrzuconych elektronicznych płytek drukowanych dostarczonych przez TCL,  przełomowa instalacja ilustruje historię ESG firmy i kluczowe wyzwania związane z recyklingiem elektroniki w kreatywny sposób. Po lipcowym ogłoszeniu białej księgi neutralności węglowej TCL, wystawa prezentuje również publiczne zobowiązanie firmy i plan działania mający na celu osiągnięcie maksymalnego poziomu emisji dwutlenku węgla do 2030 r. oraz neutralności węglowej do 2050 r.

Na wystawie #TCLforHer można było zapoznać się z materiałami z poprzednich inicjatyw firmy mających na celu zachęcenie dziewcząt i kobiet do pokonywania własnych  ograniczeń i odkrywania swojej wielkości. Dzięki temu doświadczeniu TCL ma nadzieję zainspirować więcej kobiet do uwolnienia swojego potencjału.

TCL wciąż przyczynia się do zrównoważonego rozwoju i zaangażowania społeczności

Przez lata TCL wykorzystywała swoją globalną sieć i siłę innowacji do przyspieszania zmian w zakresie zrównoważonego rozwoju i zaangażowania globalnej społeczności. Uruchomiony w 2022 r. program #TCLGreenjest dowodem na umieszczenie pojęcia zrównoważonego rozwoju w centrum działalności TCL. Od zeszłego roku TCL Technology zainwestowała łącznie 1,04 mld USD w ochronę środowiska.

Obecnie firma TCL wdrożyła kompleksowy proces zrównoważonego rozwoju obejmujący proces produkcji, produkty, łańcuch dostaw, ale także wartości i kulturę. Dzięki ciągłym wysiłkom firma TCL Technology tylko w 2022 roku zaoszczędziła 229,53 mln ton wody, jednocześnie poddając recyklingowi 54,64 mln ton zasobówwodnych i 81 865 ton odpadów.

Kolejna duża kampania, #TCLforHer, została uruchomiona w 2021 roku, by zachęcać kobiety na całym świecie do rozwoju osobistego i w stworzeniu samowystarczalnego, inspirującego ekosystemu. W zeszłym miesiącu, podczas jednego z największych kobiecych wydarzeń sportowych roku, TCL wprowadziło #OurBeautifulGame, zintegrowaną kreatywną inicjatywę marketingową, która celebruje kobiety wyznaczające nowe standardy w piłce nożnej. Podobnie, jako globalny partner FIBA, TCL wspierał akcję „Her World, Her Rules” w promowaniu koszykówki kobiet i dziewcząt. Firma pomogła również blisko 1000 obiecującym młodym kobietom z ubogich rodzin w nauce w szkole średniej i na studiach wyższych.

 

Autor |2023-09-21T09:58:47+02:0021 września 2023 10:30|Kategorie: Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.