Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia, Xiaomi-Nowa opaska sportowa Xiaomi ze zmienionym systemem mocowania

Nowa opaska sportowa Xiaomi ze zmienionym systemem mocowania

Zdjęcie główne: gizmochina.com

 

Nową opaskę sportową Xiaomi można będzie nosić na szyi

Zapowiedź Xiaomi Smart Band 8 jest tuż za rogiem. Opaska będzie miała rozpoznawalny design, ale zmieniony system mocowania. Teraz fitness tracker może być noszony jako wisiorek.

Xiaomi ma odsłonić nowe urządzenie już jutro – 18 kwietnia. Tego dnia ma zostać zaprezentowany potężny flagowiec Xiaomi 13 Ultra oraz nowa generacja bardzo popularnej inteligentnej bransoletki Xiaomi Smart Band 8 – informuje Gizmochina. Porozmawiajmy więcej o tym drugim urządzeniu.

 

Zdjęcie: gizmochina.com

Zdjęcie: gizmochina.com

 

Na razie specyfikacja urządzenia trzymana w tajemnicy, ale sądząc po zdjęciach, czekamy na ten sam wydłużony ekran. Jednak jedno się zmieni – fitness tracker nie będzie już kapsułą, wkładaną do paska. Otrzyma inny system mocowania. Ta zmiana da większą elastyczność w tym, jak i z jakim paskiem użytkownik będzie nosił urządzenie.

Nowy Xiaomi Smart Band 8 może być noszony nawet jako wisiorek, zawieszając urządzenie na łańcuszku. Wygląda to nietypowo, ale rodzi pytanie, jak korzystać z opcji smart w takim formacie, skoro wbudowane czujniki wymagają bliskiego kontaktu ze skórą? Odpowiedź poznamy zapewne dopiero po premierze urządzenia.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.