Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Veeam po raz szósty z rzędu został uznany za lidera w magicznym kwadrancie Gartnera dotyczącym oferty rozwiązań dla przedsiębiorstw do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych w 2022 r.

Veeam po raz szósty z rzędu został uznany za lidera w magicznym kwadrancie Gartnera dotyczącym oferty rozwiązań dla przedsiębiorstw do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych w 2022 r.

Firma Veeam została uznana przez Gartnera za lidera w magicznym kwadrancie i po raz trzeci z rzędu zajęła najwyższą pozycję pod względem zdolności do realizacji swojej wizji

Veeam Software, lider w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania danych i zarządzania nimi, został umieszczony przez firmę Gartner Inc. w kwadrancie liderów w raporcie „2022 Magic Quadrant for Enterprise Backup and Recovery Solutions 2022”. Jest to nie tylko szósty z rzędu rok, gdy Gartner uznaje Veeam za lidera w Magicznym Kwadrancie, ale również trzeci z kolei rok, w którym Veeam zajmuje najwyższą pozycję pod względem zdolności do realizacji swojej wizji. Dzięki rocznym zamówieniom o wartości ponad jedngo miliarda dolarów oraz ponad 450 tys. klientów o różnej wielkości i z różnych lokalizacji, Veeam nadal zapewnia swojej społeczności najbardziej zaawansowaną ochronę danych we wszystkich środowiskach (chmurowych, wirtualnych, fizycznych, SaaS i Kubernetes), a także najwyższy poziom wsparcia dla klientów i partnerów.

 

– Veeam kontynuuje dynamiczny wzrost. II kwartał 2022 r. był 18. z rzędu, w trakcie którego odnotowano dwucyfrowy wzrost przy rocznym powtarzalnym przychodzie (ARR) zwiększonym o 22% w ujęciu rok do roku (YoY), przy stałym kursie walutowym – powiedział Danny Allan, dyrektor do spraw technicznych (CTO) i Senior Vice President ds. strategii produktowej w Veeam. – Jesteśmy przekonani, że nasza innowacyjność i zdolność do realizacji wizji potwierdzają naszą pozycję lidera wśród zaufanych dostawców rozwiązań do nowoczesnej ochrony danych. W ciągu ostatniego roku firma Veeam zaprezentowała aktualizacje ponad 30 produktów, w tym Veeam Backup & Replication v11a, który zawiera rozwiązania do ochrony danych w chmurach AWS, Azure i Google Cloud. Nadal wyznaczamy najwyższe standardy produktów i odpowiadamy na potrzeby klientów w zakresie redefiniowania bezpieczeństwa, osiągania odporności przed utratą danych i dostarczania rozwiązań gotowych na przyszłość.

 

Innowacyjność i rozwój produktów były ostatnio prezentowane podczas poświęconej nowatorskim metodom ochrony danych konferencji VeeamON 2022. Veeam zademonstrował kluczowe innowacje planowane na druga połowę 2022 r., w zakresie rozwiązań chmurowych (dla AWS, Azure i Google Cloud) oraz oferty SaaS (Microsoft 365 i Salesforce), a także głębszą integrację Kasten by Veeam K10 w zakresie ochrony środowisk Kubernetes oraz – oczywiście – bardzo oczekiwane rozwiązanie Veeam Backup & Replication v12.

Raporty Magic Quadrant stanowią podsumowanie rygorystycznych, bazujących na faktach badań dotyczących poszczególnych rynków, dających szeroki ogląd subiektywnej pozycji dostawców na rynkach, na których wzrost jest wysoki, a zróżnicowanie dostawców wyraziste. Dostawcy są pozycjonowani w czterech kwadrantach: liderzy (Leaders), pretendenci (Challengers), wizjonerzy (Visionaries) i gracze niszowi (Niche Players). Najnowszy raport zawiera analizę oferty 14 dostawców rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych w przedsiębiorstwach. Pełna wersja raportu dostępna jest pod adresem: veeam.com/2022-gartner-magic-quadrant.html.Autor |2022-08-04T09:25:25+02:004 sierpnia 2022 09:00|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.