Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Targi i konferencje, Wydarzenia-CareAR zaprezentowało rozwiązanie CareAR® Instruct dla dronów i poinformowało o nabyciu CraftAR podczas Augmented World Expo

CareAR zaprezentowało rozwiązanie CareAR® Instruct dla dronów i poinformowało o nabyciu CraftAR podczas Augmented World Expo

W trakcie konferencji Augmented World Expo, prezes CareAR przedstawił działania firmy mające na celu ulepszenie platformy wsparcia wizualnego w rzeczywistości rozszerzonej AR i AI. Mowa tu między innymi o uruchomieniu CareAR® Insturct dla dronów, dzięki czemu klienci, pracownicy i technicy terenowi zyskają dostęp w czasie rzeczywistym do specjalistycznej wiedzy. Ponadto ogłoszono przejęcie firmy CraftAR.

Konferencja Augmented World Expo (AWE), odbyła się w dniach 9-11 listopada w Santa Clara Convention Center w Santa Clara, w Kalifornii. To tam firma CareAR zaprezentowała na żywo swoje portfolio produktów, w tym nowo ogłoszone projekty, demo CareAR Instruct oraz nowo nabytą platformę CraftAR.

 

Debiut CareAR® Instruct

CareAR® Instruct w unikalny sposób tworzy i konsoliduje wszystkie rodzaje treści instruktażowych dostarczanych w różnych warunkach, umożliwiając samodzielne rozwiązywanie problemów i samoobsługę. Nowe i istniejące treści 2D czy 3D, w tym pliki PDF, artykuły z bazy wiedzy i filmy wideo są wizualnie prezentowane w spersonalizowanej sesji instruktażowej opartej na technologii AR. W ramach Instruct papierowe instrukcje lub dokumenty mogą być konwertowane z formatów fizycznych na cyfrowe lub wizualne. Użytkownicy mają możliwość łatwego skanowania, wykrywania i tworzenia etykiet oraz przepływów procesowych instrukcji AR krok po kroku z wizualnymi nakładkami na fizyczne, lub cyfrowe zasoby. Wizualna analiza stanu wspomagana przez AI jest częścią oferty Instruct. Dzięki czemu każdy krok jest wykonywany prawidłowo i konsekwentnie, co pozwala na osiągnięcie bardzo dokładnych wyników.

CareAR Instruct wykorzystuje Computer Vision, AI/Machine Learning do wykrywania obiektów i części 3D oraz Natural Language Processing (NLP) do inteligentnego wyszukiwania i odnajdywania treści.

 

Potencjał rynkowy jest ogromny, a reakcje na nasz nowy produkt są niesamowite. Niezależnie od tego, czy CareAR Instruct jest używany do rozpakowywania, wymiany części, czy wykonywania serii wymaganych kroków podczas procedury instalacji lub czynności konserwacyjnych, nasze rozwiązanie daje zarówno klientom, jak i wykwalifikowanym technikom terenowym większe możliwości wykonywania i realizacji tych zadań. CareAR Instruct zapewnia intuicyjne i potężne narzędzie, które zwiększa poziom wiedzy użytkowników poprzez natychmiastowy dostęp do informacji w momencie, gdy jest ona potrzebna – powiedział Chetan Gandhi, Chief Product Officer, CareAR.

 

Przejęcie firmy CraftAR

CraftAR jest wiodącą platformą do rozpoznawania obrazu, zaprojektowaną do tworzenia, zarządzania i dostarczania rozwiązań wzbogaconych o technologię AR. SDK, rozbudowane API i kreator treści CraftAR pozwalają na niezwykle łatwe osadzenie rozpoznawania obrazu i doświadczeń AR w aplikacjach, które uruchamiają efektowne doznania AR nałożone na obraz lub obiekty fizyczne. Przejęcie CraftAR dodatkowo wzmacnia możliwości CareAR w zakresie dostarczania bogatych wizualizacji usług, wsparcia i doświadczeń marketingowych.

 

Wsparcie dla dronów

CareAR obsługuje obecnie technologię wizualną AR dla dronów, rozszerzając zakres obsługiwanych urządzeń, od komputerów stacjonarnych po drony, uwzględniając w tym telefony komórkowe, tablety i inteligentne okulary. Wielostronna wizualna sesja współpracy AR pozwala uczestnikom widzieć w czasie rzeczywistym to, co widzi dron. Daje to możliwość podejmowania bardziej świadomych decyzji i przygotowania się do pracy. Wsparcie drona zapewnia wizualny dostęp do trudno dostępnych miejsc, takich jak mosty, wieże i dachy. Osoby udzielające pierwszej pomocy mogą korzystać z pomocy dronów w sytuacjach związanych z bezpieczeństwem. Możliwość wizualnej współpracy z AR i przetwarzania danych geolokalizacyjnych zapewnia nowy poziom usług i zdolności wsparcia. Co więcej, dzięki użyciu drona CareAR można uzyskać obraz wideo w jakości HD na żywo, czy przejmować treści obrazów i nagrań w ramach rozszerzonej usługi lub przepływu pracy wsparcia.

 

CareAR jest zaangażowany w odkrywanie na nowo doświadczenia w zakresie usług. Niedawne ogłoszenie naszych innowacji i przejęcie spółki wzmacnia zobowiązanie jako lidera rynku. Satysfakcja klienta staje się bardziej kluczowa niż kiedykolwiek, ponieważ organizacje starają się wyróżnić na rynku. Ciągłe wysiłki CareAR w celu dostarczenia innowacyjnych możliwości zdalnego i samodzielnego rozwiązywania problemów, dzięki naszej wizualnej platformie AR i AI, w wyjątkowy sposób pozycjonują nas do napędzania wyjątkowych doświadczeń i wyników klientów, co jest sednem tego, co robimy – powiedział prezes CareAR, Sam Waicberg.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.