Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia-Life Unstoppable: Samsung zaprasza w podróż po domu pełnym niespodzianek

Life Unstoppable: Samsung zaprasza w podróż po domu pełnym niespodzianek

Firma Samsung zapowiedziała wydarzenie „Life Unstoppable: dom niespodzianek”. W tym roku prezentacja koncepcji przestrzeni mieszkalnej Samsung będzie miała formę wirtualnej wycieczki po domu państwa Unstoppable – nietuzinkowej rodziny, której codzienne życie staje się funkcjonalne i pełne pasji za sprawą ekosystemu Samsung.

12 października Samsung zaprosi przedstawicieli mediów, a także partnerów detalicznych i branżowych, by otworzyli drzwi do przestrzeni pełnej nowych możliwości. Firma przedstawi swoje najnowsze innowacje w formie wirtualnej narracji o „domu niespodzianek” rodziny Unstoppable. Ta wciągająca opowieść zilustruje życie użytkowników, a także podkreśli rolę urządzeń Samsung w sprawianiu radości, pobudzaniu wyobraźni oraz czerpaniu większej satysfakcji każdego dnia. Wydarzenie sprawi, że jego uczestnicy nabiorą chęci i gotowości do tego, by podnieść komfort codziennego życia, wzbogacając je o przygodę i kreatywność. Tak właśnie Samsung definiuje Life Unstoppable, czyli życie, któremu nic nie stoi na przeszkodzie.

Format i koncepcja wydarzenia „Life Unstoppable: dom niespodzianek” sprawiają, że dziedzina, która przeciętnemu użytkownikowi często jawi się jako skomplikowana, nabiera ujmującego i prostego charakteru. To wyjątkowe wirtualne doświadczenie stanowi kolejny przykład na to, jak Samsung tworzy skupione na ludziach innowacje, które przekraczają bariery i pozwalają użytkownikom żyć w sposób bardziej nowatorski i dostosowany do różnych potrzeb – co zostanie zaprezentowane podczas wydarzenia.

 

– Od niemal dwóch lat nasze domy to bezpieczne azyle, w których możemy odetchnąć od pandemicznych zawirowań świata zewnętrznego. Telefony i tablety pozwoliły nam pozostać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi. Dla znacznej liczby osób telewizory stały się odskocznią od codzienności. Jednak wielu z nas nie odnajduje w swoich domach źródeł inspiracji na przyszłość. Dlatego w Samsung wciąż wprowadzamy niezwykłe innowacje, które tak kochają nasi użytkownicy. Ogromnie cieszymy się z możliwości zaprezentowania nowej oferty urządzeń na rok 2021, które pozwolą Europejczykom cieszyć się swoimi wnętrzami i żyć zgodnie z hasłem Life Unstoppable – mówi Benjamin Braun, Samsung Europe’s Chief Marketing Officer.

 

Choć w tych niepewnych czasach strefa komfortu powinna być kluczowa, nie jest ona jednocześnie miejscem sprzyjającym kreatywności i pasji. Dziś, kiedy nasze domy przekształcają się w przestrzenie hybrydowe oferujące zarówno komfort, jak i inspirację, większość z nich potrzebuje “resetu”, tego, aby zorganizować je od nowa. Za sprawą najnowszego wydarzenia Life Unstoppable firma Samsung ma nadzieje zachęcić osoby, które nie dostrzegają potencjału swoich domów, by ponownie „wcisnęły start” i wykrzesały iskrę, która ożywi nudne i nieco smutne przestrzenie mieszkalne i sprawi, że ich właściciele na nowo je pokochają.

Wydarzenie zostanie udostępnione publicznie 18 października o godz. 11:00 czasu polskiego na samsung.com. #LifeUnstoppable.Autor |2021-09-30T11:33:07+01:0030 września 2021 10:00|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.