Jesteś tutaj:-, Newsy, Pozostałe, Produkty z Chin, Rynek, Sprzęt, Telefony, Wydarzenia-Firma Realme zaprezentowała MagDart – bezprzewodowa ładowarka magnetyczna

Firma Realme zaprezentowała MagDart – bezprzewodowa ładowarka magnetyczna

Firma Realme zaprezentowała MagDart – bezprzewodową ładowarkę z magnesem, dzięki któremu będzie mocno przylegała do smartfona. Jak informuje GSMArena będzie to pierwsza ładowarka magnetyczną dla urządzeń z systemem Android.

Produkt Realme w porównaniu do MagSafe firmy Apple „trochę” się różni: MagDart jest większy i posiada wentylator, zapewniający chłodzenie smartfona podczas ładowania. Urządzenie pobiera energię poprzez kabel USB-C.

 

 

Pierwszym smartfonem z obsługą MagDart stanie Realme Flash. Nowość wyposażono w procesor Snapdragon 888, w środku umieści się 12 GB Pamięci RAM, a także 256 GB pamięci wewnętrznej. Sądząc po zdjęciach, smartfon jest prawie bezramkowy, krawędzie wyświetlacza docierają do bocznych ramek, a przedni aparat znajduje się w lewym górnym rogu.

 

Снимок экрана 2021 07 27 в 10.15.32

 

Niestety, na razie nie wiadomo, jak szybko MagDart będzie w stanie naładować smartfon,  wiadomo tylko, że moc przekroczy 15 W.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.