Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Rusza konkurs HR Dream Team – Pokaż swój wyjątkowy zespół

Rusza konkurs HR Dream Team – Pokaż swój wyjątkowy zespół

Startuje kolejna edycja konkursu HR Dream Team. W tym roku zespoły HR oraz interdyscyplinarne będą dzieliły się przykładami wyjątkowych przedsięwzięć, kampanii i akcji, które prowadzone były w szczególnych okolicznościach. To wgląd w cenną praktyczną perspektywę, ukazującą jak HR-owcy odpowiedzialni za zarządzanie kapitałem ludzkim zadbali o procesy rekrutacji, rozwój pracowników oraz tworzenie angażującej kultury organizacji w czasie wielkiej zmiany. Uhonorowani i docenieni zostaną eksperci, których działania w realny sposób przełożyły się na jakość doświadczeń pracowników oraz efektywność biznesu.

Konkurs HR Dream Team powstał z potrzeby docenienia oraz budowania świadomości złożonej i odpowiedzialnej roli specjalistów ds. HR w organizacjach. Szczególny nacisk każdorazowo kładziony jest na skuteczność, innowacyjność i kreatywność rozwiązań oraz chęć podzielenia się praktyczną wiedzą – w tym wymiernymi, bo policzalnymi, wynikami prowadzonych działań.

 

original d98ba74bdb9b783155d1941a323684ab

Konkurs HR Dream Team od wielu lat wyznacza trendy w obszarze human resources, zbierając i doceniając przykłady najskuteczniejszych i najciekawszych kampanii oraz programów z obszarów rekrutacji, rozwoju oraz budowania angażującego środowiska pracy. Za nami rok przełomowy, który przedefiniował wiele obszarów naszego życia i pracy, ale również otworzył nowe perspektywy. Dlatego szczególnie dziś potrzebne są nowe standardy, nowe procedury i nowe narzędzia, by skutecznie realizować cele biznesowe, w tym cele HR – komentuje Iga Pazio, B2B Marketing Communications Manager w Grupie Pracuj i strategicznie odpowiedzialna za konkurs i inne inicjatywy dedykowane branży HR.

 

O wyborze zwycięzców jak co roku zadecyduje Kapituła Konkursowa – liderzy, eksperci i praktycy HR, którzy posiadają wysoce specjalistyczny i zróżnicowany wgląd w branżę. Przewodniczącą Kapituły została Agnieszka Bieniak – Dyrektor HR w Grupie Pracuj, a także trener, coach i mediator. Wcześniej pracowała na stanowiskach dyrektora HR w spółkach z branż finansowo – technologicznej, mediowej, technologicznej i retailowej. Do jury dołączy także piątka wyjątkowych ekspertów.

Maria Mycielska, socjolog, doktor nauk ekonomicznych, od niemal 20 lat specjalizuje się obszarze kultury organizacyjnej i przywództwa. Prowadziła projekty rozwojowe w 16 krajach na świecie, w tym w Indiach, Tajlandii i Chinach. Agata Błaszkiewicz to ekspert w dziedzinie human resources z ponad 12-letnim doświadczeniem, obecnie jako dyrektor ds. HR w Colliers International odpowiada za politykę kadrową firmy. Paulina Basta jest HR-owcem z doświadczeniem na kierowniczych stanowiskach w takich międzynarodowych organizacjach jak HP czy IBM, dziś przekłada wiedzę zdobytą w dużych korporacjach na polski grunt. Anna Flis to założycielka Training Designers, Dyrektor Zarządzająca w międzynarodowej korporacji General Electric z 17-letnim stażem. Jacek Krajewski, ściśle związany z branżą HR i nowych technologii, to autor tekstów o tematyce EB i budowaniu marki osobistej. Aktualnie wspiera menadżerów w realizacji celów biznesowych przy wykorzystaniu grywalizacji.

 

image processing20210505 12451 owo6gz

 

Z dużą ciekawością czekamy na zgłoszenia, by móc zobaczyć HR-owy świat w trakcie transformacji oraz wskazać najlepsze praktyki już przetestowane przez organizacje. Właśnie dziś HR Dream Team jest konkursem, w którym szczególnie warto wziąć udział, by pokazać oblicze organizacji w nowej rzeczywistości, a także obserwować go, by uczyć się od najskuteczniejszych liderów branży – dodaje Małgorzata Milewska, Event Marketing Specialist w Grupie Pracuj, opiekująca się konkursem.

 

 

 

Tegoroczna edycja z pewnością przyniesie przegląd różnorodnych strategii działań human resources, jakie opracowały i wdrożyły organizacje, każda z nich mierząca się co prawda na swój własny sposób jednak z wyzwaniami, które dotknęły jednak wszystkich niezależnie od branży, wielkości organizacji i zespołów HR. Z tego powodu w zeszłym roku zmieniono nieco zasady udziału w konkursie. HR Dream Team pozwoli na dostrzeżenie i docenienie efektów pracy nie tylko największych organizacji, ale również tych mniejszych.

Zgłoszenia do konkursu będą podzielone według wielkości firmy per każda kategoria, a kapituła będzie mogła przyznać nagrodę główną lub wyróżnienie w każdym przedziale wielkości organizacji: S – do 250 pracowników, M – od 251 do 1000 pracowników, L – 1001 pracowników i więcej.

By wziąć udział w konkursie HR Dream Team, należy wypełnić zgłoszenie dostępne na stronie wyzwaniahr.pracuj.pl. Zgłoszenia przyjmowane są od 28 kwietnia do 6 czerwca 2021 roku, a wybór laureatów przez Kapitułę Konkursową poprzedzi formalna analiza zgłoszeń oraz weryfikacja poprawnie zgłoszonych projektów przez konsultanta zewnętrznego. Informacje o wyłonionych zwycięzcach i wyróżnionych będą przekazane do publicznej wiadomości podczas uroczystej Gali wręczenia statuetek, która odbędzie się jesienią.Autor |2021-05-06T09:31:03+02:006 maja 2021 09:31|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.