Jesteś tutaj:-, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia-Jutro Samsung zaprezentuje swoją nową wizję domu i nowości produktowe

Jutro Samsung zaprezentuje swoją nową wizję domu i nowości produktowe

Podczas wydarzenia „Bespoke Home 2021” Samsung uczci globalny sukces lodówek BESPOKE, a także zaprezentuje nowe personalizowane urządzenia i rozwiązania, które podnoszą komfort codziennego życia.

Firma Samsung Electronics poinformowała, że 11 maja 2021 r. odbędzie się pierwsze wydarzenie „Bespoke Home”, podczas którego zaprezentowane zostaną innowacyjne urządzenia oraz rozwiązania urzeczywistniające wizję użytkowników na temat spersonalizowanego inteligentnego domu.

Wirtualne wydarzenie będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nową linią zintegrowanych urządzeń z serii Bespoke Home, a także do świętowania globalnej ekspansji lodówek BESPOKE, które już dziś dostępne są na rynkach w wielu regionach świata, w tym w Ameryce Północnej i Europie.

 

– Rola, jaką odgrywają sprzęty AGD w ostatnim stuleciu niewiele się zmieniła, ale styl naszego życia domowego uległ drastycznym przemianom – mówi J.S. Lee, President and Head of Digital Appliances Business w Samsung Electronics. – Dzisiejsze domy są bardziej inteligentne, a nasze preferencje, jeśli chodzi o design, bardziej zróżnicowane i wyrafinowane. Chcemy, aby urządzenia AGD odzwierciedlały to jak obecnie żyjemy. Dlatego też stworzyliśmy personalizowaną linię urządzeń BESPOKE, która stanowi odpowiedź na potrzeby użytkowników zarówno w zakresie integracji jak i eleganckiej stylistyki.

 

Bespoke Home

Prezentowana na wydarzeniu filozofia Bespoke Home skupia się na wygodzie użytkowników, jednocześnie uwzględniając ich zróżnicowany tryb życia oraz nieustannie ewoluujące potrzeby. Nowe urządzenia kuchenne i lifestyle Samsung wcielając w życie wizję BESPOKE opierają się na możliwościach dopasowywania urządzeń do indywidualnych preferencji, elastycznych rozwiązaniach oraz ekosystemie, na który składają się połączone i komunikujące się ze sobą sprzęty.

Użytkownicy pragną personalizować i kreować swoje domowe otoczenie tak, aby lepiej odzwierciedlało ich unikalny gust, jednocześnie zaspakajając rosnące wymagania. Mając to na uwadze Samsung zaprojektował rozszerzoną rozwiązania modułowe w linii BESPOKE w taki sposób, aby maksymalnie umożliwić dopasowanie sprzętów AGD zarówno do stylistyki wnętrz, jak i do stylu życia.

 

Elastyczność oraz inteligencja

Pandemia sprawiła, że nasze domy i mieszkania są dziś o wiele bardziej wielofunkcyjne zmieniając je na przemian w biuro, klasę szkolną, a nawet siłownię. Firma Samsung – realizując filozofię Bespoke – oferuje użytkownikom adaptowanie otoczenia do ich stylu życia. Możliwość dodawania do ekosystemu kolejnych urządzeń, czy dostosowania półek i temperatury w lodówce pozwala użytkownikom personalizować swoją domową przestrzeń jednocześnie maksymalizując jej funkcjonalność.

W coraz większym stopniu polegamy też na łączności oczekując, że nasze sprzęty AGD będą zintegrowane, intuicyjne oraz skuteczne. Dlatego właśnie Samsung stawia na AI i SmartThings, umożliwiając użytkownikom proste i efektywne zarządzanie domowymi urządzeniami przy jednoczesnej oszczędności czasu poświęconego na codzienne obowiązki.

Bespoke Home jest obsługiwany przez platformę Samsung SmartThings. Dostępne funkcjonalności* obejmują m.in. rekomendację przepisów kulinarnych, realizację zakupów spożywczych online, czy planowanie posiłków. Dodatkowo platforma oferuje zdalne monitorowanie domu łącznie z opieką nad domowymi zwierzętami, inteligentny system do zarządzania garderobą udzielający instrukcji dotyczących dbania o odzież, intuicyjny system monitorowania jakości powietrza i inne usługi IoT.

 

Bespoke Media Day Invitation KV

 

Zrównoważony rozwój

Użytkownicy spędzają dziś więcej czasu w domu, a będąc coraz bardziej świadomi chcą żyć w sposób zrównoważony, redukując ilość wyrzucanych śmieci i minimalizując zużycie energii. Firma Samsung nie ustaje w działaniach na rzecz oferowania trwalszych, bardziej energooszczędnych urządzeń, które pomogą użytkownikom zmniejszyć ich ślad węglowy.

Samsung zaprojektował lodówki Bespoke z wymiennymi panelami zewnętrznymi i modułowym designem, aby umożliwić użytkownikom modyfikowanie ich urządzeń z upływem czasu, co z kolei pozwala przedłużyć cykl życia sprzętów. Z kolei pralki Samsung maksymalizują efektywność wykorzystania detergentu i przepływ wody, oszczędzając prąd dzięki rozwiązaniom Ecobubble™ oraz QuickDrive™, jak również wykorzystują technologię AI, która nie tylko skraca czas trwania programów, ale także maksymalizuje skuteczność prania w niższych temperaturach. Firma od roku 2012 stale zwiększa wykorzystanie plastików z recyklingu w produkcji swoich sprzętów AGD, a od bieżącego roku zacznie produkować upcyklowane ekoopakowania w Korei.

Aby dowiedzieć się więcej o linii BESPOKE oraz nowych urządzeniach domowych Samsung, zapraszamy do obejrzenia wydarzenia „Bespoke Home” 2021 na globalnym kanale YouTube Samsung oraz na Samsung.com i Newsroom.samsung.com jutro o godz. 16:00Autor |2021-05-10T16:10:01+01:0010 maja 2021 17:00|Kategorie: Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.