Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Nowe procesory z rodziny AMD Ryzen™ Embedded R1000

Nowe procesory z rodziny AMD Ryzen™ Embedded R1000

Firma AMD wprowadziła wczoraj na rynek dwa nisko-prądowe procesory z rodziny AMD Ryzen™ Embedded R1000 przyczyniając się do dalszego wzrostu ekosystemu MiniPC bazujących na platformie AMD Ryzen Embedded.

Procesory AMD Ryzen Embedded R1102G i R1305G to modele odpowiednio 6- i 10-watowe (TDP), które dają klientom możliwość tworzenia systemów pozbawionych wentylatorów. Dwóch producentów ogłosiło już wykorzystanie tych procesorów w swoich produktach, takich jak skalowalna platforma mini-ITX firmy Kontron i nowy system Red Oak z rodziny MiniPC firmy Simply NUC.

 

118732 O

 

Ponadto w ramach dalszego rozwoju ekosystemu MiniPC konstruowanych w oparciu o platformę AMD Ryzen Embedded szereg partnerów ogłosiło rozwój swoich ofert:

  • Firma Sapphire zaoferuje nowe platformy 4×4 na bazie AMD Ryzen Embedded: płyty BP-FP5 i NP-FP5;
  • Firma Simply NUC zaoferuje nowe MiniPC Post Oak i Red Oak z procesorami AMD Ryzen Embedded R1000 i V1000;
  • Firma SECO zaoferuje nowy zestaw MiniPC – UDOO BOLT GEAR, który może jednocześnie obsługiwać do 4 ekranów o rozdzielczości 4K przy 60 kl./s;
  • Firma OnLogic ogłosiła wprowadzenie wcześniej zapowiedzianych MiniPC na bazie procesorów AMD Ryzen Embedded.


Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.