Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Praca, Rynek, Top7, Wydarzenia-Cisco: nowe rozwiązania wideo poprawiają jakość współpracy dzięki sztucznej inteligencji

Cisco: nowe rozwiązania wideo poprawiają jakość współpracy dzięki sztucznej inteligencji

Lepsze i bardziej angażujące spotkania to święty Graal każdej organizacji. W trakcie odbywającej się w Barcelonie konferencji Cisco Live, firma zaprezentowała szereg nowości dla środowiska Webex Meetings, m.in. w zakresie wspomaganej przez AI „inteligencji głosowej”. Innowacje mają na celu nie tylko umożliwić użytkownikom przekształcanie rozmów w działania, ale także oddać do ich dyspozycji cyfrowy skarbiec wiedzy dostępny poprzez jedno kliknięcie.

 

Lepsze, bardziej angażujące spotkania na życzenie klientów

Webex Assistant for Meetings staje się pierwszym cyfrowym asystentem spotkań w przedsiębiorstwach. Dzięki technologii Cisco polecenia głosowe automatyzują prozaiczne zadania związane ze spotkaniami (takie, jak robienie notatek czy transkrypcje), dzięki czemu odbiorcy mogą skupić się na samym spotkaniu i omawianych kwestiach.

Użytkownik może nie tylko zobaczyć zapis spotkania i natychmiast wykorzystać to, co zostało powiedziane, ale także wydać komendę głosową Webexowi. Ponadto wiele funkcji umożliwia łatwą edycję i dzielenie się wszystkimi wypracowanymi pomysłami i materiałami.

 

Użytkownicy Voicea przyznali, że dzięki bardziej aktywnym i skutecznym spotkaniom zaoszczędzili ponad sześć godzin tygodniowo. Wierzymy, że osoby korzystające z Webex Meetings osiągną podobne korzyści” –powiedział Sri Srinivasan, starszy wiceprezes i dyrektor generalny ds. współpracy zespołowej w Cisco. „Jesteśmy podekscytowani możliwością udostępnienia tych i innych funkcji poznawczych 300 milionom użytkowników”.

 

Główne zalety dla użytkowników:

  • Bardziej produktywne spotkania oraz większe zaangażowanie uczestników
  • Koniec z martwieniem się o to, kto będzie robił notatki podczas rozmowy zespołowej – Webex przejmie tę rolę. Webex charakteryzuje około 20% niższy wskaźnik błędów językowych niż rozwiązania konkurencyjne
  • Bardziej dostępne miejsce pracy: Transkrypcje w czasie rzeczywistym i napisy pozwalają na organizację bardziej produktywnych spotkań dla wszystkich, także dla osób z wadami słuchu

 

Dalsze zaangażowanie firmy na rzecz bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych

Bazując na kompleksowym szyfrowaniu i wielowarstwowych zabezpieczeniach, Cisco oferuje klientom wybór, czy ich dane Webex Teams (użytkownicy, klucze, wiadomości i pliki) będą przechowywane w Europie czy w Stanach Zjednoczonych. Już teraz firma zapewnia to dla Webex Meetings.

 

Nowy Cisco Webex Room USB

Badania wykazują, że na całym świecie jest już nawet 25 milionów pomieszczeń konferencyjnych, a codziennie pojawia się ich coraz więcej. Jednak 78% respondentów wyraziło niezadowolenie z obecnego stanu sal, a 65% stwierdziło, że połowa lub więcej z nich powinna oferować możliwość prowadzenia wideokonferencji. Oznacza to, że zespoły IT będą potrzebowały lepszych narzędzi do zarządzania.

Małe i średnie przedsiębiorstwa znajdują się pod taką samą presją zmian, jak większe organizacje. Nowe urządzenie Cisco Webex Room USB umożliwia mniejszym firmom współpracę bez kompromisów w zakresie jakości i bezpieczeństwa, dzięki niedrogiemu urządzeniu wideo klasy podstawowej, przeznaczonemu do pomieszczeń zamkniętych i małych otwartych przestrzeni. Oprócz łatwej instalacji i uproszczonego zarządzania, zapewnia wysoką jakość, której można oczekiwać od firmy Cisco. Jest to idealne rozwiązanie dla mniejszych organizacji rozpoczynających pracę z urządzeniami do sal wideo, ale jednocześnie szukających rozwiązania klasy biznesowej, które nie jest skomplikowane w obsłudze i nie generuje kosztów.Autor |2020-02-03T16:34:54+01:003 lutego 2020 17:00|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Praca, Rynek, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.