Jesteś tutaj:-, Rynek, Wydarzenia-Powraca JOIN! – The Database Conference

Powraca JOIN! – The Database Conference

  1. edycja JOIN! – The Database Conference już w listopadzie!

Specjaliści pracujący z platformą danych Microsoft po raz kolejny spotkają się w Warszawie. 21-23 listopada w stolicy odbędzie trzecia edycja JOIN! – The Database Conference.

 O konferencji

JOIN! – The Database Conference to konferencja poświęcona platformie danych Microsoft SQL Server. Wydarzenie jest skierowane głównie do specjalistów pracujących z platformą danych Microsoft: programistów i administratorów baz danych, inżynierów oprogramowania, architektów i projektantów systemów bazodanowych.

Tegoroczna edycja

Podczas JOIN! odbędzie się całodzienna sesja treningowa oraz dwa dni prelekcji.

W ramach części konferencyjnej zorganizowane zostaną trzy równoległe ścieżki tematyczne:

  • Administrowanie bazami danych
  • Tworzenie baz danych
  • Business Intelligence

O jakość merytoryczną wydarzenia tradycyjnie zadbają eksperci, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży. W Digital Knowledge Village spotkamy m.in. znanego z drugiej edycji Uwe Rickena, który z systemami IT pracuje od lat 90. Za pomocą Microsoft SQL Server stworzył oprogramowanie administracyjne dla American Chamber of Commerce, a w roku 2013 zdobył certyfikat „Microsoft Certified Master – SQL Server 2008″. Podczas JOIN! odpowiadać będzie za prowadzenie warsztatów pt. „Analyze Your SQL Server Like a Pro”. Obok niego na scenie pojawi się także Maciej Pilecki, który jest pierwszym Polakiem i jednym z niewielu na świecie specjalistów, którzy zdobyli tytuł Microsoft Certified Master z SQL Server 2008. Ekspert posiada także tytuł MVP w zakresie MS SQL Server oraz Microsoft Certified Trainer (MCT). Specjalista poprowadzi pre-con pt. „Secrets of the Query Optimizer”.

Oprócz nich podczas sesji szkoleniowych pojawią się także: Paweł Potasiński i Bartłomiej Graczyk. Paweł Potasiński na co dzień zajmuje się projektowaniem rozwiązań analitycznych i bierze udział w planowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju firmy. Zanim dołączył do Clouds of Mars, był m.in. product managerem w Microsoft i wykładowcą najlepszych warszawskich uczelni. Potasiński został pięć razy nagrodzony tytułem Microsoft Most Valuable Professional (MVP). Sesję „Migrating an on-premises data warehouse to Azure SQL Data. Warehouse – do it right and easy” poprowadzi razem z Bartłomiejem Graczykiem – cenionym ekspertem w zakresie licencjonowania produktów Microsoft i Software Asset Management. Graczyk pracował jako Architekt Danych w firmie Microsoft, gdzie m.in. zdobył doświadczenie w dziedzinie Business Intelligence.

Formularz rejestracyjny i wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej: http://join-conference.com

Organizatorem wydarzenia jest firma DATA MASTER, która odpowiada także za produkcję Cloud DeveloperDays oraz .NET DeveloperDays.Autor |2018-07-16T12:13:52+02:0016 lipca 2018 12:13|Kategorie: Newsy, Rynek, Wydarzenia|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.