Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-LG umacnia swoją pozycję na globalnym rynku HVAC, przedstawiając na targach AHR 2023 rozszerzoną ofertę produktów

LG umacnia swoją pozycję na globalnym rynku HVAC, przedstawiając na targach AHR 2023 rozszerzoną ofertę produktów

Na corocznych targach HVAC firma LG prezentuje pompy ciepła o wyższej efektywności energetycznej, najnowocześniejsze technologie sprężarek inwerterowych oraz intuicyjne rozwiązania do obsługi i zarządzania

Firma LG Electronics przedstawia na AHR Expo 2023, największym amerykańskim wydarzeniu branży HVAC odbywającym się w Atlancie w dniach 6-8 lutego, najnowsze rozwiązania w zakresie ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Bardziej wydajne, dostosowane do różnorodnych potrzeb rozwiązania komercyjne i domowe są prezentowane na dwóch stoiskach: HVAC Solution oraz Component Solutions.

 

image processing20230207 2240663 1stvstr

 

Na stoisku HVAC Solution LG przedstawia szereg nowych rozwiązań na 2023 rok. Należą do nich systemy ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego (VRF), pompy ciepła o wyższej efektywności energetycznej, rozwiązania poprawiające jakość powietrza w budynkach oraz produkty z zakresu automatyki budynku i komunikacji sieciowej.

Jedną z najważniejszych nowości jest LG Multi V™ i – nowoczesny system VRF do chłodzenia i ogrzewania wyposażony w opracowany przez LG moduł AI. Najnowszy Multi V wykorzystuje przetwarzanie brzegowe i wyróżnia się inteligentnym działaniem opartym na warunkach pogodowych w czasie rzeczywistym oraz możliwością zdalnej aktualizacji oprogramowania użytkownika i oprogramowania sprzętowego. Jako system VRF nowej generacji Multi V i ma jeden obieg czynnika chłodniczego, który umożliwia podłączenie kilku urządzeń wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej. Dodatkowo oferuje funkcje, które pomagają zmaksymalizować wydajność energetyczną i zminimalizować koszty eksploatacyjne, co sprawia, że nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań komercyjnych. Multi V i zapewnia inżynierom i właścicielom budynków wyjątkową elastyczność w zakresie wydajności i konstrukcji: jest dostępny w zakresie wydajności od 6 do 44 ton chłodniczych i może być stosowany w modułowych konfiguracjach jedno- lub dwuramowych.

 

image processing20230207 2240663 1o26hxt

 

Agregat wody lodowej LG pracujący w funkcji pompy ciepła ze sprężarką inwerterową typu scroll wyznacza nowy standard rozwiązań w kategorii agregatów chłodniczych chłodzonych powietrzem. Przeznaczony jest do chłodzenia i ogrzewania. Dzięki imponującemu wskaźnikowi IPLV (wartości zintegrowanego obciążenia częściowego)1 wynoszącemu 19,46 agregat LG może być używany w różnych branżach i na różne sposoby – jest niezawodnym rozwiązaniem zarówno do systemów o dużej, jak i małej wydajności. Nadzwyczajną wydajność i wszechstronność agregatu wody lodowej pracującego w funkcji pompy ciepła ze sprężarką inwerterową typu scroll można przypisać kilku kluczowym komponentom – między innymi technologii inwerterowej LG. Umożliwia ona precyzyjną i efektywną reakcję na zapotrzebowanie grzewcze lub chłodnicze oraz wiodące w branży wysokowydajne ogrzewanie przy niskiej temperaturze otoczenia. Co więcej, modułowa konstrukcja pozwala zaprojektować i zainstalować agregat w konfiguracji dwu- lub czterorurowej, aby zapewnić jednoczesne chłodzenie i ogrzewanie bez utraty wydajności i sprawności.

 

image processing20230207 2240662 diux6x

 

LG Dedicated Outdoor Air System (DOAS), zdobywca nagrody AHR 2022 Innovation Award w kategorii wentylacji, to komercyjny system wentylacji, zapewniający również skuteczne osuszanie, chłodzenie i ogrzewanie. DOAS steruje temperaturą i wilgotnością powietrza wewnątrz budynku lub obiektu i jest wyposażony w podwójny system odzysku ciepła, który minimalizuje straty energii. Natomiast pompa ciepła powietrze-woda (AWHP) LG Therma V™ gwarantuje wydajne, niezawodne ogrzewanie, chłodzenie oraz zaopatrzenie w ciepłą wodę użytkową i jest doskonałą alternatywą dla domowego kotła gazowego.

 

Autor |2023-02-07T11:08:19+01:007 lutego 2023 11:00|Kategorie: LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile