Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Telefony, Wydarzenia-OPPO na Mobile World Congress Shanghai 2021 – przełomowe technologie i partnerstwa

OPPO na Mobile World Congress Shanghai 2021 – przełomowe technologie i partnerstwa

Firma przedstawi nową, globalną inicjatywę w zakresie ładowania, zaprezentuje osiągnięcia w obszarze 5G oraz innowacyjne technologie ładowania bezprzewodowego 

OPPO, jeden z największych producentów inteligentnych urządzeń na świecie, poinformowało o nowościach, jakie zaprezentuje podczas Mobile World Congress 2021 w Szanghaju. W dniach 23-25 lutego firma przedstawi wyniki badań prowadzonych wraz z partnerami w obszarze łączności 5G, a także najnowsze rozwiązania w zakresie technologii ładowania, koncepcyjne modele smartfonów oraz osiągnięcia w obszarze Internetu rzeczy (IoT).

 

Szybsze ładowanie dla każdego

4514ba4aabeff6636ac02ee08be50d24

 

Rewolucyjny koncept smartfonu OPPO X 2021 z rozsuwanym wyświetlaczem posłuży do pokazania najnowszej technologii ładowania bezprzewodowego. Firma pokaże również swoje ostatnie osiągnięcia w rozwoju technologii szybkiego ładowania VOOC. Najważniejszym punktem programu będzie prezentacja globalnej inicjatywy, której celem jest wprowadzenie rozwiązań prostego, błyskawicznego ładowania urządzeń we wszystkich obszarach życia.

 

8dd9b7304b2cc0f4df0ef4207156774d

 

Od momentu wprowadzenia na rynek technologii VOOC w 2014 r. OPPO celuje w obszarze rozwiązań szybkiego ładowania urządzeń. Kongres MWCS to okazja do prezentacji innowacji i wspólnych projektów, które będą wytyczać kierunki rozwoju ekosystemu w przyszłości, docierając do szerszej grupy odbiorców i obejmując coraz więcej urządzeń.

 

cf561565fd1fc1766a3d180e774c7f1c

 

 

Możliwości jakie niesie 5G

Po serii testów w 2020 r., uczestnicy kongresu będą mieli okazję zobaczyć na żywo test szybkości połączenia za pośrednictwem fal milimetrowych 5G od OPPO na stoisku China Unicom. Fale milimetrowe będą podstawą rozwiązań sieci nowej generacji, a już teraz zostały zaimplementowane w urządzeniu OPPO 5G CPE (customer-provided equipment), które zostanie zaprezentowane podczas MWCS.

5G CPE od OPPO konwertuje sygnały 5G, tworząc stabilne i szybkie połączenia Wi-Fi. Dzięki współpracy z wiodącymi partnerami w branży jak Qualcomm i Ericsson, oraz zastosowaniu własnego systemu dwóch anten, urządzenie 5G CPE umożliwia  błyskawiczną łączność z siecią 5G. To rozwiązanie idealnie wpasuje się w koncepcję  inteligentnych domów przyszłości.

 

Dla OPPO nie ma rzeczy niemożliwych. Podczas kongresu Mobile World Congress 2021 w Szanghaju zaprezentujemy naszą technologię ładowania najnowszej generacji. OPPO rozwija swoje pole działania – od smartfonów po rozwiązania przeznaczone dla wielu sektorów branżowych – powiedział William Liu,  President of Global Marketing w OPPO.

 

By przybliżyć działanie i wpływ 5G na życie użytkowników w Polsce, OPPO wraz z infuture.insitute stworzyło raport na temat społecznego aspektu tej technologii. Jego autorzy, na przykładzie takich obszarów jak edukacja, zdrowie, rozrywka czy przemysł, podzielili się wynikami badań, pozyskaną od ekspertów wiedzą i konkretnymi przykładami wykorzystania 5G.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile