Jesteś tutaj:-, Newsy, PC i Laptopy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-HP na CES 2021: nowe laptopy, słuchawki z aktywną redukcją szumu oraz usługi poprawiające komfort pracy i życia

HP na CES 2021: nowe laptopy, słuchawki z aktywną redukcją szumu oraz usługi poprawiające komfort pracy i życia

Firma HP zapowiedziała na targach CES 2021 liczne rozwiązania do tworzenia, współpracy i łączenia się, niezależnie od tego, gdzie przebywa użytkownik. Nowości HP to jeszcze większe wykorzystanie Sztucznej Inteligencji oraz usprawnione funkcje, przygotowane z myślą o pracy poza biurem i inne innowacje projektowe opracowane dla dzisiejszego, hybrydowego świata.

 

Najważniejsze informacje:

100 200 300 400
Wraz z gwałtownym wzrostem liczby wideokonferencji, HP Elite Dragonfly Max zapewnia najbardziej zaawansowane doświadczenia, dzięki konwertowalnej budowie i kamerce 5Mpix.

 

 

Dzięki innowacyjnej jakości dźwięku, niestandardowej kalibracji i funkcjom redukcji szumów, HP Elite Wireless Earbuds będą najbardziej zaawansowanymi słuchawkami dousznymi na rynku. Jako pierwszy biznesowy laptop typu pull-forward, HP Elite Folio dostosowuje się do sposobu w jaki ludzie przechodzą pomiędzy pracą, a życiem codziennym. Wykorzystuje do tego układ Qualcomm® Snapdragon™, aby zapewnić opcjonalną łączność 5G i do 24,5 godziny odtwarzania materiałów wideo. HP ENVY 14 to mobilne studio kreatywne, które jako pierwsze w historii wyposażono 14-calowy ekran o proporcjach 16:10, na którym można zobaczyć 11% więcej treści oraz HP Enhanced Lighting – lampkę do selfie, która dostosowuje i poprawia wygląd osoby w rozmowach wideo.

Warszawa, 12 stycznia 2021 — Komputery i inne urządzenia wykorzystywane do pracy poza biurem nigdy nie były bardziej istotne, więc w tym roku firma HP zaprezentowała na targach CES 2021 rozwiązania zaprojektowane z myślą o hybrydowych środowiskach pracy oraz rozwijających się studiach twórczych, wszystko po to, by usprawnić w sposób w jaki żyjemy i pracujemy.

Ponieważ połowa pracowników na całym świecie nadal pracuje zdalnie z powodu pandemii COVID-19, pojawiają się nowe przypadki użycia komputerów przez osoby stale przebywające w domu. Od wybuchu pandemii, czas spędzany przy PC wzrósł aż o siedem godzin tygodniowo. W niektórych przypadkach, doprowadziło to do wzrostu codziennej kreatywności, takiej jak – fotografowanie, pisanie opowiadań lub artykułów oraz transmisje na żywo, które są obecnie trzema najpopularniejszymi czynnościami wśród użytkowników. Ale praca i pozostanie w domu nie zawsze są proste, ponieważ tylko 30% ludzi ma przestrzeń, w której mogą zamknąć drzwi i odciąć się od innych domowników.  Pomimo tego, 72% pracowników umysłowych chce rozwoju hybrydowego modelu zdalnego biura, dodatkowo, 48% przedstawicieli generacji Z rozważa w przyszłości rozszerzenie swojej niezależnej działalności, wymagając przy tym rozwiązań z łatwiejszą współpracą i funkcjami „mikromobilności”.

 

Choć komputer jest ważniejszy niż kiedykolwiek, to wciąż najważniejszy jest człowiek. Nasze innowacje nadal opierają się na dogłębnej wiedzy o klientach, która pomaga im utrzymywać kontakt, angażować się i wnosić wkład w ten nowy świat,” powiedział Alex Cho, prezes HP Personal Systems. Spoglądamy poza urządzenia, z których ludzie korzystają, na to, co poprawi ich wrażenia – od oprogramowania, które steruje oświetleniem podczas połączeń wideo, poprzez urządzenia peryferyjne, umożliwiające bardziej indywidualne podejście, aż po to, jak usługi mogą ułatwić monitorowanie i zarządzanie wieloma urządzeniami.

 

410 Innowacje w ofercie HP @ CES 2021. Więcej informacji można uzyskać na www.hp.com/ces2021.

 

Współpraca wykraczająca poza oczekiwania

Sposób, w jaki pracujemy i miejsce, w którym się to dzieje, zwiększyły zapotrzebowanie na technologię, która utrzymuje nas w produktywności i sprzyja współpracy. Zdolność do wspólnej pracy pomimo bycia osobno nigdy nie była ważniejsza. Firma HP zaspokaja tę potrzebę, dzięki nowym modelom HP Dragonfly G2 i HP Dragonfly Max z możliwością współpracy na wyższym poziomie. 

HP Elite Dragonfly G2 daje ludziom swobodę poruszania się po domu lub biurze, jako najlżejszy, kompaktowy biznesowy laptop konwertowalny, o masie początkowej mniejszej niż 1 kg. Jest on również częścią zrównoważonego portfolio komputerów, z efektownym wykończeniem i akcentami, które zawierają materiały pochodzące z recyklingu, w tym tworzywa sztuczne wyłowione z oceanu. Urządzenie oferuje niesamowitą moc dzięki procesorom Intel® Core™ 11-generacji i nowej, zintegrowanej grafice Intel®. HP Elite Dragonfly G2 pozwoli również pozostać użytkownikom w kontakcie, za pośrednictwem imponująco szybkiego łącza 5G lub gigabitowej klasy łączność LTE 4G, z wbudowaną funkcją Tile™. Obudowa Dragonfly Blue jest nie tylko uderzająco piękna, ale również łatwa do utrzymania w czystości. Nowe i ulepszone funkcje obejmują krystalicznie czysty dźwięk od Bang & Olufsen. Teraz, z obsługą sztucznej inteligencji, która pozwala zmaksymalizować wrażenia dźwiękowe w przypadku rozmów, muzyki i filmów. Nowoczesna technologia HP do wykrywania włamań, HP Tamper Lock, blokuje komputer jeśli został on fizycznie otwarty lub naruszony oraz powiadamia o tym użytkownika

HP Elite Dragonfly Max dostarcza najbardziej zaawansowane rozwiązania, których oczekują wymagający użytkownicy. Dostępny w kolorze Sparkling Black lub Dragonfly Blue, Elite Dragonfly Max zapewnia przejrzystą i komfortową współpracę dzięki ulepszonym funkcjom, takim jak: cztery szerokozakresowe mikrofony z optymalizacją dźwięku, sterowaną przez SI, 5 Mpix kamerze 5 z IR do prowadzenia wideorozmów wysokiej jakości oraz wyświetlaczowi HP Eye Ease z technologią redukcji niebieskiego światła i certyfikatem Eyesafe®, do pracy, przeglądania internetu lub prowadzenia rozmów, bez obciążania oczu.

 

HP Elite Dragonfly G2 Rear Left

 

420 HP Elite Dragonfly G2 jest częścią najbardziej zrównoważonej platformy PC. HP Elite Dragonfly Max, dostępny w kolorze Sparkling Black lub Dragonfly Blue, zapewnia wyjątkowe doświadczenia w zakresie współpracy i sprosta wysokim wymaganiom użytkowników.

 

HP Elite Wireless Earbuds to niezwykle zaawansowane technologicznie słuchawki douszne, posiadające spersonalizowane strojenie dźwięku oraz regulowaną redukcję szumów. Słuchawki płynnie przechodzą od rozmowy konferencyjnej na komputerze do słuchania muzyki na telefonie, za pomocą prostej aplikacji na Windows® 10, iOS lub Android. Elite Wireless Earbuds będą oferowane w pakiecie z Elite Dragonfly Max lub dostępne osobno w sprzedaży.

 

HP Elite Wireless Earbuds Front Inside Case

 

430 HP Elite to słuchawki douszne gotowe do pracy przez cały dzień, łączą się z wieloma urządzeniami i posiadają spersonalizowane funkcje strojenia dźwięku i redukcji szumów.

 

 

Nieograniczona mobilność i produktywność

HP Elite Folio zwiększa produktywność dzięki platformie obliczeniowej Qualcomm® Snapdragon ™ 8cx Gen 2 5G zapewniającej wielogigabitowe prędkości połączeń z opcjonalną łącznością 5G, Wi-Fi 6, i do 24,5 godzin odtwarzania materiałów wideo.Charakteryzujący się elastyczną, magnezową konstrukcją typu unibody, Elite Folio łączy to, co ludzie kochają w swoim telefonie, tablecie i komputerze PC w jednym urządzeniu. Dodatkowym atutem jest 76-stopniowe pole widzenia kamery internetowej, podwójne mikrofony i głośniki wysokiej klasy od Bang & Olufsen. Wyświetlacz o przekątnej 13,5-cala wyposażono w opcjonalny panel z filtrem prywatności HP Sure View Reflect oraz kamerkę internetową HD z wbudowaną zaślepką zapewniającą większe bezpieczeństwo. Od pracy do domu, Elite Folio może zaadaptować się do każdego otoczenia, dzięki mniejszej liczbie wentylatorów i cichej klawiaturze. Urządzenie zawiera również zawsze gotowe pióro HP Elite Slim Active Pen ze zintegrowaną podstawką do ładowania i przechowywania.

 

440 HP Elite Folio płynnie przechodzi między laptopem, tabletem i trybem multimedialnym, a jego konstrukcja jest wykonana w części z miękkiej skóry wegańskiej.

 

 

Lekki, elegancki i potężny

HP EliteBook 840 G8 Aero daje ludziom swobodę poruszania się i sprostania wymaganiom ich wielozadaniowego dnia pracy z dowolnego miejsca. Z masą startową poniżej 1,13 kg., ten potężny komputer wyposażony jest w: procesory Intel® Core™ 11-generacji, zintegrowane funkcje Tile™, Wi-Fi 6, oraz opcjonalnie łączność 5G LTE. Ludzie mogą pracować razem (online), dzięki zintegrowanej kamerze HD 720p, trzeciemu mikrofonowi, skierowanym do góry głośnikom i dźwiękowi opartemu na sztucznej inteligencji. To jeden z najbezpieczniejszych komputerów biznesowych. Urządzenie posiada szereg funkcji HP Secure, które zapewniają bezpieczeństwo poufnych danych, w tym kamerkę HP Privacy Camera oraz opcjonalnie funkcję HP Sure View Reflect, która chroni przed tzw. Visual Hacking’iem i pozwala użytkownikom na dyskretną pracę, pokazując jedynie odblaskowe wykończenie w momencie, gdy ekran jest oglądany z boku. Konstrukcja HP EliteBook 840 G8 Aero została wyposażona w nową obudowę ze stopu magnezu, która w 90% wykonana jest z materiałów pochodzących z recyklingu. Zewnętrzne opakowanie urządzenia również jest pozyskiwane w 100% w sposób przyjazny dla środowiska.

 

450 HP EliteBook 840 G8 Aero to najlżejszy na świecie, 14-calowy laptop biznesowy, dający ludziom swobodę poruszania się w dowolnych środowiskach pracy, bez kompromisów.

 

Wśród pozostałych, nowych urządzeń HP znajdują się między innymi:

 • HP EliteBook x360 1030 G8 oraz HP EliteBook x360 1040 G8 z wydajnymi procesorami, silnymi zabezpieczeniami oraz opcjonalnym połączeniem 5G, dostosowują się do dowolnego stylu pracy.
 • HP Elite x2 G8 łączy w sobie nowoczesną wydajność komputera PC z mobilnością tabletu. To sprzęt dla profesjonalistów, którzy chcą mieć swobodę pracy w dowolnym miejscu, bez uszczerbku dla wydajności, bezpieczeństwa i prywatności.

 

460 Elegancka, smukła i lekka konstrukcja HP EliteBook x360 1030 G8 i HP EliteBook x360 1040 G8 dostosowuje się do wybranego stylu pracy.

 

 

HP Elite x2 G8 Front Right

 

470 HP Elite x2 G8 zapewnia wydajność komputera PC i swobodę pracy z tabletem w olśniewającej formie, a jednocześnie oferuje funkcje przyjazne dla przedsiębiorstwa.

 

 

 

Usługi oparte na wiedzy

HP Smart Support zapewnia szybkie rozwiązywanie problemów związanych z IT, aby utrzymać pracowników w gotowości do pracy. Stworzone w oparciu o innowacje bazujące na wiedzy, nowe rozwiązanie oddaje moc sztucznej inteligencji w ręce klientów, dzięki telemetrii w chmurze. Smart Support w bezpieczny sposób dostarcza agentom pomocy technicznej firmy HP wgląd w stan urządzeń i dane konfiguracyjne, które umożliwiają im szybkie przeglądanie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z urządzeniami. Dzięki temu, rozmowy z działem pomocy technicznej są krótkie, a pracownicy mają czas na powrót do pracy. Tę nową opcję można pobrać na wybranych urządzeniach firmy HP.

HP Business Boost oferuje unikalne wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw, aby pomóc im w zarządzaniu produktywnością zdalnych pracowników z dowolnego miejsca, dzięki prostemu rozwiązaniu dla komputerów i drukarek.

 

Uwolnij kreatywność

HP ENVY 14 to mobilne studio kreatywne, dające ludziom swobodę tworzenia i pozostawania w kontakcie z dowolnego miejsca. Opcjonalny, dotykowy wyświetlacz IPS o proporcjach 16:10 i rozdzielczości WUXGA (1920 x 1200) zapewnia o 11% większy obszar wyświetlania, niż tradycyjny laptop 16:9. Jest to także pierwszy laptop HP o przekątnej 14 cali, wyposażony w kalibrację kolorów z Delta E <2, zapewniającą wierne odwzorowanie barw zaraz po wyjęciu z pudełka. Do dyspozycji jest dostosowywanie ustawień wyświetlania w zależności od scenariusza twórczego, dzięki oprogramowaniu HP Display Control.

 

HP ENVY 14 touch panel

HP ENVY 14 touch panel

 

Na podstawie przebiegu pracy danej osoby, procesory Intel® Core™ 11. generacji oraz grafika NVIDIA® GeForce® GTX 1650 Ti Max-Q dostosowują się do stylu użytkowania, poprzez cztery różne ustawienia w programie HP System Control. Urządzenie wyposażono ponadto w zaawansowany system termiczny, wykorzystujący czujnik termoelektryczny IR w oprogramowaniu HP Performance Control. Dzięki HP Dynamic Power użytkownik może osiągnąć nawet 16,5 godziny pracy na baterii.

ENVY 14 zawiera fizyczną migawkę do kamery internetowej, dedykowany przycisk wyciszania mikrofonu na klawiaturze oraz funkcję AI Noise Removal, która inteligentnie wycisza szumy tła podczas korzystania z głośników, słuchawek lub mikrofonu w trakcie rozmów wideo, audio i nagrań. Umożliwia także przesyłanie bezprzewodowe zdjęć, filmów, dokumentów i innych materiały między komputerem PC, a urządzeniami przenośnymi dzięki HP QuickDrop.

 

480 HP ENVY 14 wyposażono HP Enhanced Lighting, lampkę do robienia selfie, która wykorzystuje elementy sterujące oświetleniem na wyświetlaczu w celu dostosowania i poprawienia wyglądu osoby podczas rozmów wideo.

 

 

Zaprojektowany z myślą o produktywności

Monitory HP M-Series FHD o smukłej konstrukcji, zapewniającej nowoczesny wygląd, zostały zaprojektowane z myślą o pracownikach domowych i twórcach, którzy muszą być produktywni. Dzięki certyfikatowi Eyesafe®, oczy zachowują komfort podczas pracy z zawsze włączoną technologią redukującą niebieskie światło, bez wpływu na dokładność koloru. Kolory pozostają wierne rzeczywistości i żywe podczas oglądania zawartości, z 99% sRGB dla szerszej gamy kolorów. Modele M24f, M27f i M32f FHD są wyposażone w trójstronną, bezramkową konstrukcję z Full HD, zapewniającą wyrazistość obrazu i szerokie kąty widzenia. Miejsca pracy mogą pozostać czyste i zorganizowane dzięki zintegrowanemu zarządzaniu kablami z tyłu podstawy, co zmniejsza plątaninę przewodów.

 

490 Monitory HP M-Series FHD posiadają certyfikat Eyesafe®. Każdy monitor wykonany jest w 85% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego. Opakowania natomiast pochodzą w 100% z recyklingu.

 

Monitory HP E24u G4 oraz HP E27u G4 wspierają politykę „czystego biurka”, dzięki szybkiej i łatwej w użyciu łączności USB-C®, która może zasilać podłączony laptop do 65 W. Dla pracowników domowych i biurowych, którzy potrzebują prostej konfiguracji z wieloma ekranami, monitory te oferują niezwykłą ergonomię, rozbudowaną i łatwą łączność za pomocą różnych portów oraz ochronę przed niebieskim światłem, dzięki technologii HP Eye Ease, która pomaga w osiągnięciu wielogodzinnej produktywności. Przycisk zasilania monitora pozwala na wybudzenie lub uśpienie monitora i laptopa, nawet gdy jego pokrywa jest zamknięta.

 

HP E24u G4 USB C Monitor Front Right

 

500 Monitory HP E24u G4 oraz HP E27u G4 pomagają użytkownikom realizować politykę „czystego biurka”, polegającą na mniejszej ilości kabli i bezpośrednim zasilaniu komputera za pomocą jednego kabla USB-C®.
 

 

Mysz HP 635 Multi-Device Wireless jest doskonałym towarzyszem podróży – od pracy do domu, z nawet rocznym czasem pracy na baterii. Umożliwia połączenie z maksymalnie trzema różnymi urządzeniami za pomocą adaptera USB® lub do dwóch urządzeń za pomocą Bluetooth®, aby zapewnić nieprzerwane przejście między komputerem i tabletem. Dodatkowo, cztery w pełni programowalne przyciski mogą aktywować predefiniowane polecenia, takie jak cofanie i ponowne uruchamianie (boczne przyciski) w maksymalnie 10 aplikacjach, w tym: Adobe® Illustrator, Adobe® Photoshop, Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, AutoCAD, SolidWorks, Sketch Up, Chrome i Zoom.

 

510 Mysz HP 635 Multi-Device Wireless upraszcza sposób pracy i daje ludziom swobodę poruszania się, dzięki pełnej gamie opcji i niezwykle kompaktowej budowie. Działa na każdej płaskiej powierzchni, nawet szklanej.

 

 

Plecak i torba na laptopa 15.6-cala HP Renew Travel są wykonane w sposób przyjazny dla środowiska, z włókien uzyskanych z recyklingu plastikowych butelek. Te lekkie torby zapewniają wygodę podróżowania, dzięki regulowanym paskom i wielu kieszeniom wewnątrz oraz na zewnątrz torby, które pomagają w organizacji. Wyściełane kieszenie i elastyczne, antykradzieżowe paski na suwaki, zapewniają odpowiednią ochronę dla laptopa o przekątnej do 15,6 cala.

 

520 Plecak i torba na laptopa 15.6-cala HP Renew Travel wykorzystują materiały z włókna wykonanego z plastikowych butelek i odpadów; 6 butelek jest przetwarzanych na torbę na laptopa, a 10 butelek na plecak.

 

 

Ceny i dostępność

 • HP Elite Dragonfly G2 ma być dostępny w marcu br. Ceny zostaną podane bliżej daty premiery.
 • HP Elite Dragonfly Max ma być dostępny w kwietniu br. Ceny zostaną podane bliżej daty premiery.
 • Słuchawki HP Elite Wireless Earbuds mają być dostępne w kwietniu br. Cena zostanie podana bliżej daty premiery.
 • HP Elite Folio ma być dostępny w lutym br. Ceny zostaną podane bliżej daty premiery.
 • HP EliteBook 840 Aero G8 ma być dostępny w marcu br. Ceny zostaną podane bliżej daty premiery.
 • HP Smart Support ma być dostępny w marcu .
 • HP EliteBook x360 1030 G8 oraz HP EliteBook x360 1040 G8 mają być dostępne w marcu br. Ceny zostaną podane bliżej daty premiery.
 • HP Elite x2 G8 ma być dostępny w kwietniu br. Ceny zostaną podane bliżej daty premiery.
 • HP ENVY 14 ma być dostępny w marcu br., w cenie od 4799 zł.
 • Monitory HP M-Series FHD mają być dostępne w kwietniu br., w cenie od 599 zł.
 • Monitory HP E24u G4 oraz HP E27u G4 mają być dostępne w lutym , w cenie 999 zł oraz 1399 zł.
 • HP 635 Multi-Device Wireless Mouse ma być dostępna w lutym br., w cenie ok. 350 zł.
 • Plecak i torba na laptopa HP Renew Travel 15.6-cala mają być dostępne w lutym w cenie 159 zł oraz 129 zł.

Autor |2021-01-12T15:36:51+01:0012 stycznia 2021 15:35|Kategorie: Android, Newsy, PC i Laptopy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile