Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Opinie ekspertów, Rynek, Targi i konferencje, Wydarzenia-Zanurkuj w kodzie online – konferencja programistyczna code::dive

Zanurkuj w kodzie online – konferencja programistyczna code::dive

Ruszyła rejestracja na tegoroczną, VII edycję konferencji programistycznej code::dive organizowaną przez wrocławski oddział Nokii. Wydarzenie, które odbędzie się już 18 listopada 2020 roku jest w pełni darmowe, a ze względu na pandemię koronawirusa, zostało ono w całości przeniesione do sieci.

 

2017 11 14 Code Dive 5902 fot Filip Basara

 

code::dive to coroczne wydarzenie, na którym informatycy i pasjonaci programowania dzielą się nowymi pomysłami, omawiają aktualne trendy i wymieniają się doświadczeniami. Konferencja ma na celu wspieranie programistów poprzez poszerzanie ich horyzontów, zachęcanie do dzielenia się wiedzą i udostępnianie platformy do nawiązywania kontaktów. Organizatorzy śledzą gorące tematy i odpowiadają na aktualne wymagania świata IT.

 

DSC 8694

 

Ponieważ prelegenci code::dive sami są aktywnymi programistami, prezentują praktyczne podejście, opowiadają o rzeczywistych doświadczeniach i studiach przypadków z życia wziętych. Zakres konferencji jest dynamiczny. W tym roku oprócz tematyki związanej z językiem C++, uczestnicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z takich zagadnień jak machine learning, sztuczna inteligencja czy też Phyton.

 

DSC 8922

 

code::dive to również, a może przede wszystkim, doskonałe miejsce do nawiązania kontaktów z praktykami z całej Polski oraz z zagranicy. Goście będą mieli niepowtarzalną możliwość porozmawiania z programistami światowej sławy, których dotychczas mogli znać jedynie z publikacji czy filmów szkoleniowych.

 

DSC 8926

 

Agenda, formularz rejestracyjny oraz wszystkie wykłady z poprzednich edycji (w sumie ponad 3000 godzin nagrań!) znajdują się na stronie: codedive.plZostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.