Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Top7, Wydarzenia-realme debiutuje na Mobile World Congress 2020 ze swoim pierwszym flagowym produktem 5G – realme X50 Pro 5G

realme debiutuje na Mobile World Congress 2020 ze swoim pierwszym flagowym produktem 5G – realme X50 Pro 5G

realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów naświecie, oficjalnie ogłosiła, że podczas MWC zaprezentuje swój flagowy smartfon działający w technologii 5G. Całość odbędzie się 24 lutego na specjalnie zorganizowanym wydarzeniu pod hasłem „Speed of the Future”.

Tegoroczny Mobile World Congress (największe na świecie wydarzenie poświęcone technologiom mobilnym) jest pierwszym, w którym realme bierze aktywny udział. Jako globalny popularyzator 5G, realme, którego hasłem przewodnim jest „Dare to Leap”, zaprezentuje swój pierwszy flagowy model działający w 5G, X50 Pro 5G. Urządzenie wyposażone jest procesor Qualcomm Snapdragon 865 5G.

 

Premiera pierwszego flagowego smartfona 5G wyposażonego w procesor Snapdragon 865 5G

Podczas czwartej edycji Qualcomm Snapdragon Technology Summit, która odbyła się pod koniec 2019r., Qualcomm ogłosił, że realme będzie jedną z pierwszych marek smartfonów wyposażonych w Snapdragon 765G i Snapdragon 865 5G. 7 stycznia 2020 roku pierwszy smartfon realme obsługujący 5G, wyposażony w Snapdragon 765G – X50 5G, został oficjalnie wprowadzony na rynek chiński. Realme kontynuuje swoje działania, pojawiając się po raz pierwszy w MWC, z nowym flagowcem – Realme X50 Pro 5G.

 

realme1

 

Jako młoda firma, realme dołożyło wszelkich starań, aby stać się jedną z pierwszych marek smartfonów pracujących na procesorze Qualcomm Snapdragon 865 5G. Tak sprawne wprowadzenie kolejnegomodelu smartfona z tymi podzespołami pokazuje jak ścisła jest współpraca pomiędzy Qualcomm, a realme.

 

realme planuje zostać modną technologicznie marką, która ze swoim hasłem „Dare to Leap”zadebiutuje na MWC

Od momentu powstania, realme rozwija się niezwykle dynamicznie, hasłem przewodnik jest „Dare to Leap”. Wysokiej jakości smartfony oferowane w bardzo atrakcyjnych cenach pozwoliły realme już teraz bardzo mocno zaistnieć na rynku urządzeń mobilnych. Według globalnych statystyk podanych przez Counterpoint łączna liczba sprzedanych smartfonów realme w trzecim kwartale 2019 r. przekroczyła 10 milionów, plasując firmę na 7. miejscu na świecie. W porównaniu z tym samym okresem w 2018 r.realme odnotowało wzrost o 808%, stając się tym najszybciej rozwijającą się marką smartfonów na świecie. Realme jest obecne już na 25 rynkach na całym świecie, w tym w Chinach, Indiach, AzjiPołudniowo-Wschodniej, Rosji, Bliskim Wschodzie, a także w Europie Zachodniej. W ostatnichmiesiącach marka otworzyła swoją sprzedaż w Europie Środkowej, w najbliższym czasie wejdzie takżena polski rynek.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.