Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Newsy, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje-Allview na MWC 2018 prezentuje asystenta głosowego na smartfony AVI

Allview na MWC 2018 prezentuje asystenta głosowego na smartfony AVI

Allview, Europejska marka produkująca smartfony i tablety, zaprezentowała na targach MWC 2018 w Barcelonie swój najnowszy inteligentny koncept opracowany w oparciu o asystenta głosowego AVI, który może obsługiwać nawet do 100 języków.

AVI stawia pierwsze kroki w obszarze technologii inteligentnego domu. W swojej najnowszej wersji, będzie w stanie zarządzać urządzeniami Smart Home, za pomocą inteligentnego kontrolera opracowanego przez dział badań i rozwoju marki. Inteligentny kontroler może być  łatwo zainstalowany do domowego gniazdka zasilania, aby zarządzać nim za pomocą inteligentnych urządzeń Allview. Ponadto, nasza firma jest w trakcie prac rozwojowych nad nowymi funkcjami, które pozwolą użytkownikowi na robienie zakupów za pomocą głosowego asystenta AVI.

MWC barcelona media v2 3

Prototyp nowej koncepcji marki Allview został zaprezentowany podczas targów MWC 2018: View Bass – inteligentny głośnik z wbudowanym wyświetlaczem. AVI oraz View Bass będą ze sobą współpracowały, co daje użytkownikom nowe możliwości takie jak nakazanie głośnikowi za pośrednictwem asystenta głosowego odtwarzania filmów z Youtube na ekranie, dzwonienie lub wysyłanie wiadomości do istniejących kontaktów, wyświetlanie prognoz pogody, tworzenie list zakupów oraz wiele innych. Użytkownicy będą mogli również wykonywać połączenia wideo ze znajomymi, obsługiwać telewizor lub ustawiać temperaturę ogrzewania w domu za pomocą inteligentnego głośnika.

Nowa koncepcja opracowana przez markę oraz premiera inteligentnego głośnika View Bass stanowią kolejny krok na przód w ewolucji AVI. Zbliżamy się do naszej wizji z początku istnienia marki – aby dostarczać użytkownikom innowacyjnych technologii pozwalających na kontrolowanie ich stylu życiu w możliwie najprostszy sposób, za pomocą technologii” – mówi Lucian Peticila, założyciel Allview. “Wymagane było postawienie wielu kroków, aby dotrzeć do tego miejsca. Nie byłyby one możliwe bez skoku technologicznego, który dokonał się w ostatnich latach oraz nieustannego rozwoju zespołu badań i rozwoju. ”, dodał Lucian Peticila.

MWC barcelona media v2 2

Na targach MWC 2018, Allview zaprezentowało interaktywne stoisko, na którym odwiedzający mogli testować asystenta głosowego AVI na smartfonach Allview, w 11 językach (Polskim, Angielskim, Rumuńskim, Hiszpańskim, Niemieckim, Czeskim, Węgierskim, Serbskim, Greckim, Bułgarskim oraz Słowackim). Stoisko symulowało określone komendy, które mogą zmienić każdy dom, w tzw Smart Home, np. włączanie oświetlenia lub urządzeń elektronicznych. Inteligentny kontroler do obsługi komend AVI dostępny będzie niedługo w portfolio marki Allview.

Prezentacja działania nowej funkcji AVI:

źródło: AllviewAutor |2018-02-27T16:51:32+02:0027 lutego 2018 16:51|Kategorie: Android, Aplikacje, Inne, Newsy, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. […] Allview na MWC 2018 prezentuje asystenta głosowego na smartfony AVI 2018-02-27 […]

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.