Jesteś tutaj:-, Newsy, Płatności, Promocje, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt-Odkryj moc odkurzania i zwrotu na konto – start promocji cashback na bezprzewodowe odkurzacze Samsung Bespoke Jet™ i Jet™

Odkryj moc odkurzania i zwrotu na konto – start promocji cashback na bezprzewodowe odkurzacze Samsung Bespoke Jet™ i Jet™

Teraz w wyjątkowej promocji, kupując wybrany odkurzacz Samsung Bespoke Jet™ lub Jet™, możemy liczyć na zwrot na konto nawet do 700 zł . Dlaczego warto?

Dzięki swojej ofercie odkurzaczy pionowych Samsung zmienia postrzeganie konsumentów na temat bezprzewodowych odkurzaczy pionowych. Modele Bespoke Jet™ lub Jet™ za sprawą swojej wysokiej mocy ssącej mogą stać się jedynym odkurzacz jaki mamy w domu.

 

Stacja czyszcząca All-in-One – to wymiar higienicznego sprzątania!

Higiena i wygoda, to właśnie zapewnia unikalne rozwiązanie Samsung jakim jest stacja automatycznie opróżniające pojemnik na kurz. Ten luksus zapewniają odkurzacze bezprzewodowe Samsung z serii Bespoke Jet™. Nie tylko naładuje odkurzacz po każdym użyciu, dzięki czemu jest on zawsze gotowy do pracy, ale także automatycznie opróżni pojemnik na kurz po każdym użyciu. Specjalny worek na kurz zamontowany w stacji ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii aż do 99,9% [2]. Stacja czyszcząca to więc wyjątkowe rozwiązanie nie tylko dla alergików, ale także dla osób, którym szczególnie zależy na higienie.

 

Wielofunkcyjny i praktyczny odkurzacz dla najbardziej wymagających

Odkurzacze pionowe od Samsung są nie tylko niezwykle skuteczne za sprawą wysokiej mocy oraz stacji czyszczącej, ale także posiadają szereg specjalistycznych końcówek, które sprawiają, że nie zapomnimy o żadnym zakamarku w naszym domu.

Odkurzacze Bespoke Jet™ mają w zestawie precyzyjne końcówki do różnych rodzajów powierzchni: elektroszczotka Dual Jet przeznaczona jest do podłóg i dywanów, a elektroszczotka Slim Action bardzo dobrze zabezpiecza przed zarysowaniem drewniane parkiety, jest też idealna do sprzątania pod niskimi meblami. Pet Tool świetnie usuwa sierść zwierząt z mebli tapicerowanych.

Odkurzacze bezprzewodowe z serii Bespoke Jet™ i Jet™ zapewniają wygodne sprzątanie domu, a dostępne w zestawie akcesoria pomogą dotrzeć nawet do miejsc trudnodostępnych. Odkurzacze mogą być używane także jako odkurzacze ręczne, pomagając nam zadbać o czystość, na przykład w domowej biblioteczce, samochodzie czy garażu.

Działania w ramach promocji obejmują: telewizję, VOD, działania w social mediach, materiały POS oraz działania PR.

Wybierz jedyny odkurzacz jakiego potrzebujesz już teraz i skorzystaj z promocji ze zwrotem do 700 zł.

Teraz przy zakupie wybranego odkurzacza bezprzewodowego Samsung Bespoke Jet lub Jet możesz zyskać zwrot na konto aż do 700 zł. Promocja trwa od 26.09 do 5.11.2023 roku. lub do wyczerpania puli zwrotów.

 

KV JET POZIOM

 

Mechanizm promocji:

Kup wybrany odkurzacz Bespoke Jet lub Jet w terminie promocji , zostaw opinię i odbierz zwrot na konto do 700 zł.

Szczegóły promocji na jet.samsung.pl

Autor |2023-09-29T09:18:47+02:0029 września 2023 09:10|Kategorie: e-Handel, Newsy, Płatności, Promocje, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.