Jesteś tutaj:-, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt-Nowości od MSI z serii Business & Productivity – desktopy, komputery All-in-One i monitory są gotowe by stać się Twoim podstawowym narzędziem pracy

Nowości od MSI z serii Business & Productivity – desktopy, komputery All-in-One i monitory są gotowe by stać się Twoim podstawowym narzędziem pracy

MSI, światowy lider w dziedzinie wysokiej wydajności i innowacyjnych rozwiązań komputerowych, zaprezentował zupełnie nowe linie produktów Business & Productivity, które obsługują najnowsze procesory Intel Core 12. generacji oraz najnowsze monitory z serii Summit i Modern. Nowe linie produktów Business & Productivity zostały opracowane z myślą o bezpieczniejszym i bardziej ergonomicznym środowisku pracy oraz zaprojektowane z myślą o technologii ochrony wzroku, aby zwiększyć efektywność i produktywność użytkowników.

 

Seria Modern All-in-One PC i PRO Desktop

Zwiększanie produktywności i dbanie o oczy w każdym miejscu pracy

image processing20211105 16346 1cflxd6

Komputery All-in-One z serii MSI Modern AM242 i Modern AM272 to najlepsze produkty nadające styl w domu, czy w biurze. Są one zarówno estetyczne, jak i w pełni funkcjonalne do nauki oraz pracy. Innowacyjny komputer Modern AM Series All-in-One PC został zaprojektowany tak, aby stylowo zwiększyć komfort wizualny podczas wykonywania zadań komputerowych w domu lub w biurze. Oba modele obsługują najnowsze procesory Intel Core 12. generacji oraz system Windows 11 i wyposażone są w technologię MSI Anti-Flicker, która eliminuje migotanie i skutecznie zmniejsza zmęczenie oczu spowodowane długotrwałym użytkowaniem. Tryb Less Blue Light Mode filtruje wizualną ekspozycję na niebieskie światło podczas codziennego użytkowania i zapewnia najbardziej komfortowe wrażenia z oglądania. Modern AM242 i AM272 zapewniają najlepszą jakość wideokonferencji dzięki wbudowanej kamerze internetowej oraz ekskluzywnemu oprogramowaniu MSI Sound Tune, które wspiera technologię redukcji szumów. Seria Modern AM242 i AM272 została zaprojektowana z myślą o efektywności i produktywności.

Seria PRO DP21 i PRO DP130 to nowe komputery klasy Business & Productivity, charakteryzujące się kompaktowymi obudowami o pojemności 2,3 i 13 litrów, które zmieszczą się w każdym domowym studio lub miejscu pracy. Celem PRO DP21 i DP130 jest zapewnienie bezpieczniejszego miejsca dla Twoich informacji biznesowych. Technologia TPM 2.0 zabezpiecza wrażliwe dane biznesowe, dzięki czemu Ty i Twój zespół nie musicie się już martwić o problemy związane z bezpieczeństwem informacji. Możesz doświadczyć zapierającej dech w piersiach analizy big-data i ograniczyć straty czasu podczas pracy z najnowszym procesorem Intel® Core™ i7 12. generacji i 64 GB pamięci z konstrukcją dwukanałową oraz najnowszym systemem operacyjnym Window 11. Możesz także cieszyć się wysokiej klasy grafiką lub filmami 4K dla każdego rodzaju rozrywki. PRO DP130 jest nawet wyposażony w kartę graficzną MSI Nvidia Geforce Graphics, która pozwala zarówno cieszyć się grami jak i stać się potężnym komputerem domowym. Jeśli chodzi o poprawę wydajności pracy, ekskluzywne oprogramowanie MSI – MSI Center – jest rzeczą, której nie możesz przegapić. Możesz dostosować swoje własne MSI Center poprzez ustawienie funkcji w oparciu o swoje potrzeby, aby uniknąć niepotrzebnego obciążenia systemu. Funkcja Smart Priority pozwala użytkownikom na odpowiednie rozmieszczenie zasobów sprzętowych w zależności od wykonywanej pracy. Smart Image Finder pomaga znaleźć zdjęcia za pomocą słów kluczowych. PRO DP21 i DP130 zostały zaprojektowane specjalnie dla ludzi w podróży oraz dla tych, którzy dbają o sprawy biznesowe.

 

Monitory serii Summit

Stań na szczycie

image processing20211105 24147 1liaetr

Monitor z serii Summit MS321 to dbałość o wzrok, ergonomia, wierne odwzorowanie kolorów oraz ekskluzywna aplikacja MSI Productivity Intelligence (P.I.) App, zwiększająca wydajność użytkowników. Posiada on najlepszy panel o rozdzielczości 4K (3840×2160), 136% sRGB i 95% DCI-P3. Summit MS321UP jest również fabrycznie skalibrowany, aby zagwarantować wiodącą w branży wierność kolorów. Wyświetlacz przeszedł rygorystyczne testy w celu zapewnienia gładszej gradacji kolorów, lepszej jednorodności i wysokiej dokładności kolorów z wartością różnicy kolorów delta-E (ΔE) ≤ 2. Summit MS321 posiada również nowe, ergonomiczne funkcje sprzętowe i programowe, takie jak sprzętowa osłona magnetyczna monitora i wbudowany czytnik kart. Możesz także intuicyjnie udostępniać i tworzyć kopie zapasowe plików poprzez czytnik kart, dzięki szybkiej transmisji przez USB 3.2 gen. 1. Ekskluzywna aplikacja MSI P.I. App oferuje technologię True Color, KVM, Smart Brightness & Color Temperature oraz Active Noise Cancellation. Wszystkie te funkcje są po to, by pomóc Ci stanąć na szczycie.

image processing20211105 3727 a46yrl

Ekskluzywna aplikacja MSI P.I. App oferuje Ci wiele inteligentnych i intuicyjnych funkcji. Dzięki procesorowi MSI P.I. w Summit MS321, możesz zapisać wszystkie swoje profile parametrów kolorów na monitorze, zamiast na komputerze. Dzięki inteligentnemu czujnikowi, Summit MS321 automatycznie wykryje poziom oświetlenia otoczenia, aby dostosować jasność ekranu i temperaturę kolorów dla lepszego komfortu oglądania. Wyposażony jest także w aktywną redukcję szumów, by poprawić jakość rozmów konferencyjnych lub czatów online. Aplikacja MSI P.I. App udostępnia funkcję KVM, dzięki której wystarczy jedna klawiatura i jedna mysz, aby kontrolować dwa urządzenia za pośrednictwem monitora Summit MS321, który pełni funkcję przełącznika KVM. Wystarczy przesunąć i kliknąć myszką, aby przełączać się między tymi dwoma urządzeniami. To nie tylko pomoże Ci stanąć na szczycie, ale także będzie Twoim oknem na świat. Oto seria MSI Summit MS321.

 

Monitory z serii Modern

Zmienisz zdanie na temat kolorów

„Kolory, podobnie jak rysy, podążają za zmianami emocji” – tak zauważył kiedyś w latach 30. ubiegłego wieku artysta Pablo Picasso. Kolor jest formą komunikacji niewerbalnej. Kolor to świetny sposób na ożywienie, wizualną ciągłość i przekazanie informacji o statusie. Idee, uczucia i emocje mogą być opisane za pomocą kolorów, a kolory wpływają na nas na wiele różnych sposobów.

Niektóre znaczenia kolorów są głęboko zakorzenione w naszych mózgach, ponieważ są one widoczne wszędzie wokół nas. Jeszcze kilka lat temu panowało powszechne przekonanie, że profesjonalne urządzenie powinno wyglądać elegancko, wtapiać się w otoczenie i nie kolidować z istniejącym wystrojem. Komputery i telefony traktowane są jak narzędzia, a nie modne dodatki. Jednak te wyobrażenia zaczynają się zmieniać, dlatego też MSI wprowadza na rynek różne wybory i różne style. Monitor MSI Modern Series został opracowany z myślą o tym, że monitor o różnych kolorach reprezentuje sposób, w jaki pracujesz na co dzień i podąża za zmianami Twoich emocji. Odważna i wybiegająca w przyszłość seria Modern MSI z 7 wariantami kolorystycznymi jest po to, by poszerzyć Twoje horyzonty.

 

Twój kolor, Twój wybór, Twój styl

Kolory są wszędzie wokół nas, w każdej chwili dnia. Kolory i emocje są ze sobą ściśle powiązane. Ciepły lub chłodny kolor może wzbudzać różne emocje; jasny lub stonowany kolor może wywoływać różne uczucia. Kolory mogą wywoływać różne efekty psychologiczne, uwarunkowania biologiczne i kulturowe. Seria MSI Modern w 7 kolorach może dopasować się do wystroju Twojego domu lub biura i podkreślić Twój styl.

 

Nowości od MSI z serii Business & Productivity – desktopy, komputery All-in-One i monitory są gotowe by stać się Twoim podstawowym narzędziem pracy

 

Każdy kolor ma swoje znaczenie i może wywoływać różne emocje. Ultramarynowy błękit sprawia, że czujesz się spokojny. Zielony jest przyjemny dla oka. Czerwony pobudza organizm. Żółty wywołuje szczęście, optymizm i energię. Fioletowy może pobudzić kreatywność. Biały reprezentuje czystość i minimalizm. Czarny jest potężny i elegancki. Bez względu na to, jaki rodzaj przestrzeni próbujesz wypełnić, z pewnością znajdziesz swój odpowiednik wśród tych 7 kolorów.

1 komenarz

  1. Michał 5 listopada 2021 w 23:10 - Odpowiedz

    Brzmi nieźle.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile