Jesteś tutaj:-, Newsy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Telefony, Wydarzenia-realme Race na starcie będzie wyprzedzać konkurencję

realme Race na starcie będzie wyprzedzać konkurencję

Podczas corocznej konferencji Qualcomm Snapdragon Tech Summit Digital 2020, firma realme ogłosiła, że jako jeden z pierwszych producentów zaprezentuje model smartfona opartego na platformie mobilnej Qualcomm® Snapdragon ™ 888 5G.

  • Nowy flagowiec realme będzie jednym z pierwszych urządzeń wyposażonych w Qualcomm Snapdragon 888;
  • Flagowiec będzie nazywać się Race, nawiązując tym samym do bardzo dużej szybkości i wydajności.

 

realme Race

 

Nowy flagowiec realme będzie się nazywać Race, nawiązując tym samym do bardzo dużej szybkości i wydajności, uzyskanej między innymi dzięki procesorowi Snapdragon 888.

 

image processing20201201 8244 1w8a1tp 2

 

CEO realme, Sky Li, w swoim wystąpieniu na konferencji podkreślił, że Qualcomm Technologies zawsze był jednym z kluczowych partnerów realme. Zdradził również, że prace nad najnowszym flagowcem trwają już od kilku miesięcy. Cała specyfikacja realme Race ma być naprawdę imponująca.

realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, od samego założenia w maju 2018 roku ściśle współpracuje z Qualcomm Technologies, w zakresie wykorzystywania najlepszych chipsetów, zarówno w zakresie 4G, jak i 5G. W 2020 roku realme było jednym z pierwszych producentów, korzystających z platform mobilnych Qualcomm Snapdragon 865 i 765G 5G. Flagowy tegoroczny model realme X50 Pro 5G ze Snapdragonem 865 i realme X50 5G ze Snapdragonem 765G zyskały szerokie uznanie na rynkach całego świata.

Platforma mobilna Snapdragon 888 5G, dzięki swojej wydajności, będzie świetnym uzupełnieniem dla modelu realme Race pod względem gier, wideo czy komunikacji, dodatkowo wykorzystując możliwości 5G do maksimum.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.