Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Raporty i prezentacje, Taryfy komórkowe-Orange Energia: 105 tysięcy klientów – podsumowanie

Orange Energia: 105 tysięcy klientów – podsumowanie

49 lat, mieszkaniec częściej miasta niż wsi, 225 kWh miesięcznego zużycia prądu i faktura na 55 zł. To portret statystycznego klienta Orange Energia, czyli osoby, która kupuje prąd od Orange. Bezpośrednio lub przez nową spółkę o nazwie… uwaga: Orange Energia.

Właśnie powitaliśmy w Orange jej klientów, którzy do tej pory kupowali prąd od kupionej przez nas firmy Multimedia Polska Energia (UOKiK: zgoda na przejęcie przez Orange kontroli nad Multimedia Polska Energia). W sumie obsługujemy już łącznie 105 tysięcy klientów, którym sprzedajemy energię elektryczną, w tym również klika tysięcy firm. Te jednak zwykle płacą wyższe faktury. To niezły wynik, bo do tej pory w sumie tylko ok. 500 tys. gospodarstw domowych w Polsce zdecydowało się na zmianę sprzedawcy prądu. Przyznacie, że jak na 10 lat liberalizacji rynku energii i ok. 13 mln gospodarstw domowych to dosyć skromny wynik. Choćby w porównaniu do usług telekomów, które rocznie zmienia około 1,7 mln Polaków – podsumowuje Piotr Domański, z Orange Polska sprzedaż energii przez operatora.

Oszczędności płyną z prądem od Orange Energia (wideo)

Co do ofert, w Orange Polska możecie wybrać taką z bonusem 200 zł (Orange Energia – 200zł na rachunki za prąd) i gwarancją stałej ceny przez 4 lata lub taką gdzie przez 3 miesiące prąd Orange daje za darmo. – W tym drugim przypadku, w trakcie trwania umowy cena 1 kWh może się co roku zmieniać, jednak na pewno nie będzie wyższa niż u głównych graczy energetycznych – dodaje Piotr Domański. Co ważne w Orange nie płacicie opłaty aktywacyjnej i opłat miesięcznych, co zdarza się w innych firmach. A informacje o miesięcznym zużyciu możecie podać nam sami wypełniając krótki formularz w aplikacji online.


źródło: Orange

KanAutor |2017-10-12T10:20:19+02:0012 października 2017 10:20|Kategorie: Gry, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Raporty i prezentacje, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. kill649 12 października 2017 w 08:45 - Odpowiedz

    Jak by opłaty znikły za przesył, dosył, drapania po tyłku, konserwacje, akcyza i jeszcze wiele więcej pozycji to miało to sens. A tak sam prąd kosztuje grosze.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.