Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Prawo, Tablety, Telefony-UKE: Mój smartfon, mój mały świat – akcja edukacyjna (wideo)

UKE: Mój smartfon, mój mały świat – akcja edukacyjna (wideo)

Jednym z 4 strategicznych filarów działalności Prezesa UKE są sprawy konsumenckie. W obszarze edukacji użytkowników usług telekomunikacyjnych prowadzimy akcję Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową, skierowaną do uczniów szkół podstawowych w całej Polsce.

Podczas spotkań z uczniami klas I-VI w całej Polsce UKE wyjaśnia w przystępny i ciekawy sposób, czym jest bezpieczeństwo w Internecie, jak unikać zagrożeń i odpowiedzialnie korzystać z możliwości, oferowanych przez nowoczesną telekomunikację. Tylko w 2017 roku Regulator planuje przeszkolić 15 tysięcy dzieci.

Na potrzeby akcji przygotowano dwa filmy edukacyjno – informacyjne, skierowane do dzieci, ale także do rodziców, opiekunów i nauczycieli. Filmy te będą pokazywane podczas spotkań z uczniami, zostaną też zamieszczone w Internecie, na stronie Centrum Informacji Konsumenckiej oraz w mediach społecznościowych UKE.

źródło: UKE

KanAutor |2017-03-14T10:43:12+02:0014 marca 2017 10:43|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Prawo, Tablety, Telefony|Tagi: , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. arturos 14 marca 2017 w 09:50 - Odpowiedz

    Bravo UKE

  2. Tes 14 marca 2017 w 12:50 - Odpowiedz

    Dobra akcja

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.